Що зірки нам пророкують: гороскоп на 22-28 червня 2020 року

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Протягом тижня буде змінюватися в ліпший бік не лише сфера взаємовідносин, але й ситуація у сфері грошей.

Останній тиждень коридору затемнень. Літнє сонцестояння 21 червня дарує тривалі світлові дні, Сонце в північних широтах займає найвище в році положення над горизонтом, що сприяє більш оптимістичним настроєм людей в період затемнень. Венера – планета любові, насолоди, краси, взаємин, закінчує зворотний рух та з 26 червня настає сприятливий час для всіх косметологічних процедур.

У сфері взаємин відбуваються прояснення, визначення, завершення. Також Венера прямо пов'язана з грошима як з еквівалентом радості, яку може дати нам життя. Тому протягом тижня буде змінюватися в кращий бік не тільки сфера взаємовідносин, але й ситуація у сфері грошей. Марс переходить у знак Овна 28 червня, підвищує здатність до концентрації і уважність, посилюється загальна активність. Все довкола оживає, протягом тижня життя повертається до звичного темпу.

Більше про астрологію ви можете знайти на YouTube-каналі астрологині Марини Скаді.

ОВЕН

Ви готові зібрати всі сили і реалізувати їх на практиці, що допоможе просуванню вперед. Посилюється ваша конкурентоспроможність і агресивність. Але напад — не найкращий захист. Ба більше, вам взагалі не потрібно захищатися. Не варто перебивати, сперечатися, пояснювати, перекладати провину на інших.

Навіть якщо ви впевнені, що все зробили правильно і найкращим чином, а вас засуджують, поважайте точку зору і авторитет співрозмовника, не реагуйте на провокації. Навіть якщо зараз ви не згодні з почутим, коли емоції стихнуть, спробуйте ще раз проаналізувати критику і виділити корисні поради.

ТЕЛЕЦЬ

Протягом тижня зможете розслабитися і позбутися від стресу. Хороший період для гармонізації стосунків у сім'ї і з коханою людиною. Добре проходить адаптація, ви здатні підлаштуватися під будь-яку ситуацію і знайти взаєморозуміння з оточенням.

З легкістю зав'язуються романтичні знайомства, але якщо об'єкт симпатій стає нецікавим, то спілкування швидко зводиться нанівець. Натхнення і посилена уява, підвищення інтуїції, гарне розуміння інтересів оточення допоможуть вам вирішити багато проблем. Проникливість допоможе в практичних питаннях.

БЛИЗНЯТА

Відчуваєте прийдешні зміни, ваші старання забезпечать позитивний результат будь-яких справ, а зміни принесуть покращення якості життя. Посилюється ваша інтелектуальна діяльність, вдало вирішуються багато завдань, зокрема за допомогою інтуїції. Хороший період для читання професійної літератури, підвищення кваліфікації, отримання потрібних знань, навчання.

Безліч вдалих контактів, телефонних дзвінків обов'язково приведуть до реальних результатів. Можна впроваджувати практичні, раціональні ідеї. Вдало складаються короткі ділові поїздки, покупки.

РАК

Ви зможете впритул наблизитися до реалізації своїх цілей. Гарний час для самореклами, кар'єра і інші амбіції виступають на перший план, ваші дії справляють важливий вплив на ваше майбутнє. Ваша наполеглива робота привертає увагу оточення і тих, хто володіє владою і впливом.

Активізується діяльність, пов'язана з керівництвом і представниками влади. Це може означати, що вам доведеться робити додаткову роботу для свого начальника. Не беріть участь у справах, якщо не хочете, щоб про них дізналося оточення. Хороший день для запрошення в гості потрібних людей.

ЛЕВ

Підіймаються старі проблеми, зобов'язання, дані колись обіцянки. Можуть виникнути труднощі і протистояння у відносинах з начальством, представниками влади, впливовими людьми. Існує тенденція до розриву застарілих стосунків. Підвищена імпульсивність, емоційність і нервозність спонукає до необачних кроків.

Лише подолання негативних психологічних посилань, допоможе уникнути великих неприємностей. Приходить усвідомлення з багатьох тем, внутрішні трансформації, сприяють звільненню від внутрішніх блоків, ви зможете з новими силами і чистою свідомістю будувати подальше життя.

ДІВА

Можливе отримання приємної звістки, довгоочікуваної пошти. Період конструктивного обговорення поточних справ і завдань навіть з тими працівниками, з ким раніше не виходило знайти взаєморозуміння. Реорганізація робочих обставин і методів виробництва підвищить продуктивність праці надалі.

Піднесений настрій і незвичайна рухливість сприяють вирішенню багатьох практичних завдань. Тиждень сприятливий для будь-яких контактів вдома, розв'язання важливих питань в неформальній обстановці. Легкість спілкування та цінні ідеї дають хороший ефект у разі встановлення потрібних стосунків.

ТЕРЕЗИ

Ви можете відчути деякий тиск з боку інших людей, можлива критика на вашу адресу. Але якщо ви прагнете здобути популярність і ведете активне соціальне життя, доведеться це прийняти і робити відповідні висновки. Енергія та ентузіазм спрямовані на партнерські та інші союзи, співробітництво і спілкування з оточенням.

Домагатися поставлених цілей поодинці буде набагато важче, ніж разом з партнером або партнерами. Натхнення, викликане іншими людьми, спонукає вас до активних фізичних дій. Поліпшуються стосунки з протилежною статтю, з'являються нові знайомства, поновлюються дружні відносини.

СКОРПІОН

У цей період фізичні задачі легше здійснити, а в справах спостерігається значний прогрес. Якщо виявите більше енергії і наснаги у професійній діяльності, то отримаєте схвалення. Посилення фізичної енергії надає вам дух суперництва в тому, що стосується роботи, колег або службовців.

Схильні до негайного розв'язання проблем, а якщо не знаходите швидкого вирішення, то виникає роздратування і з'являється схильність до необдуманих дій. А це, своєю чергою, може призвести до фінансових ускладнень, що стосуються спільного капіталу, питань страхування, податків, аліментів спадщини, боргових зобов'язань.

СТРІЛЕЦЬ

Підвищена імпульсивність і нервозність спонукає до необачних кроків. Посилена критичність в судженнях ставить під удар важливі стосунки. Прагнення до емоційного тиску, нехтування інтересами близьких людей, можуть призвести до конфліктів, вимушеним розлукам, розриву стосунків.

Настав час відмовитися від застарілих, безперспективних ділових відносин. З'являється тенденція до зайвого оптимізму, фінансове марнотратство, деякі упередження і забобони, ідеологічну незгоду і необачні обіцянки багато в чому пояснюють невдачі цього періоду.

КОЗОРІГ

Складно утриматися від азарту, з'являється схильність витратити багато фінансових і енергетичних ресурсів. Ваша енергія і активність може стати в пригоді там, де потрібно швидко діяти і організовувати важливі заходи, впевнено розмовляти з впливовими людьми. Діловий тиск і готовність ризикнути приносять прибуток і успіх.

Начальство щодо вас налаштоване благодушно і з великою ймовірністю підтримає прохання про збільшення зарплати і допомоги у особистих проблемах. Прагнення до вершин, активні дії для досягнення цілей, допоможуть успішно довести свою важливість.

ВОДОЛІЙ

Зовнішні обставини сприяють цілеспрямованим, конструктивним діям. Фізично активна атмосфера, що оточує вас в цей період, сприяє посиленню спілкування і діяльності, особливо пов'язаної з братами, сестрами та сусідами. Саме за вашими справами вас оцінюють в цей період.

Якщо слів буде недостатньо, ви зможете виразити себе, проявляючи себе фізично активно, зумієте виконати безліч доручень та інших справ і отримати додаткові бонуси. Це гарний час для коротких поїздок в ті місця, де були вже давно. Тиждень сприятливий для реорганізації виробництва, придбання оргтехніки, впровадження передових ідей.

РИБИ

У центрі уваги опиняться доходи, що зросли завдяки понаднормовій роботи, пошуки додаткової роботи та інші дії з метою заробити більше грошей. Це період, коли ви можете швидко заробити, але разом із цим відбуваються великі грошові витрати.

Небезпечно здійснювати довготривалі фінансові вкладення, грати на біржі, оформляти договір оренди та критикувати начальство і вищу владу. Говоріть більше компліментів і менше критикуйте, цим ви можете привернути увагу потрібних людей. Сприятливий період для громадської роботи, впливові люди допомагають у розв'язання складних питань.

Читайте також: Дні духовного зростання в червні 2020 року

Залиште свій коментар

Вибір редакції