Що зірки нам пророкують: гороскоп на 23-29 листопада 2020 року

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Що зірки нам пророкують: гороскоп на 23-29 листопада 2020 року

Getty Images

Не відкладайте на потім усе те, що можна зробити протягом цього тижня.

На тлі попереднього місяця відносно спокійний тиждень. Багато хто відчуває приплив життєвих сил і енергії, з'являється визначеність, легше вирішуються завдання, повсякденні питання. Успішні будь-які починання, з'являється бажання діяти, проявляти свій творчий потенціал. Енергії планет сприяють фінансовим поліпшенням, успішному вирішенню майнових і матеріальних справ. Не відкладайте на потім все те, що можна зробити протягом цього тижня, тому що від 30 листопада розпочнеться коридор затемнень, коли відбуваються спотворення у всіх сферах життя.

Більше про астрологію ви можете знайти наYouTube-каналі астрологині Марини Скаді.

ОВЕН

Ви відчуєте приплив життєвої енергії, можете здивувати оточення своєю рішучістю. Ваші вчинки справляють враження на людей, ви багато чого можете досягти, навіть більше, ніж за попередніх два місяці. Сміливо захищайте свої принципи і рухайтеся вперед, у вас все вийде.

Ви цілком здатні й готові впоратися з усім, що вас очікує, але ваші вчинки можуть призвести до перевтоми і травм. Також, можете дратувати усіх яскравим, могутнім виявом своїх індивідуальних здібностей, можлива заздрість з їхнього боку. Тому дбайливо витрачайте свої ресурси, не варто турбуватися через дрібниці.

ТЕЛЕЦЬ

Ви можете відчути тиск з боку інших людей. Є величезна потреба проявити себе, свої таланти і здібності, але часто-густо виникають перешкоди, нерозуміння з боку партнерів, коханої людини. Підкреслена демонстрація розкоші як компенсація неможливості проявити себе може викликати агресію оточення.

Вас також можуть дратувати інші люди через їхні рішучі зусилля справити на вас враження. У ці дні почуття краси буде особливе, з похмурим відтінком. Витонченість і елегантність може змінитися драматичним виразом своїх почуттів і емоцій.

БЛИЗНЯТА

Вам забезпечений творчий злет, якщо ви прагнете до самостійних дій, демонстрації своїх талантів і можливостей. Жага діяльності, щедрість, життєрадісність, вміння зарядити інших енергією, оптимізмом, обов'язково призведуть до успіху. Найскладніші та болісні питання вирішуються легко й радісно.

Впевненість у своїх силах і приголомшлива самовіддача сприятимуть вашому просуванню. Сприятливий період для бізнесу, початку нових проєктів. Ви зможете подолати деякі перешкоди й перепони, чого не виходило зробити протягом попереднього місяця. Хороший період для укладення угод, реорганізації виробництва.

РАК

Цей період підходить також для початку нової підприємницької діяльності, вирішення юридичних питань. Та водночас, уникайте оптимістичної оцінки стану своїх справ, а також екстравагантності у витратах і покупках. Вам може бути запропонована угода, що вразить вас своїм розмахом, але надалі ви через це понесете збитки.

Також, завдяки привабливості й особистій чарівності, ви можете розраховувати на матеріальну допомогу, на ідейну підтримку начальника, впливових осіб і покровителів, особливо серед представників протилежної статі. Не виключений службовий роман.

ЛЕВ

Отримаєте багато приємних вражень, у професійній діяльності все складається найкращим для вас чином. Ви почуватиметеся впевненіше і будете переконані, що ваші зусилля не пропадуть даремно. У свою чергу, ця позиція приверне до вас людей і успіх, якого ви домагаєтеся.

Самореклама виявиться дуже ефективною, як і спроби повернути собі на користь чужі зусилля, допомогу інших людей. Крім того, ваша діяльність отримає визнання або допоможе вам досягти впливу. Головний запобіжний захід — не сприймати надто багато як належне і не ставати надмірно самовпевненими.

ДІВА

Сприятливий період для залагодження суспільних і фінансових справ. Період підходить для залучення уваги до своїх справ впливових осіб. Від них можна чекати розуміння, допомоги та підтримки, зокрема матеріальної. Ваш оптимізм дозволить вам оптимально вирішити багато виробничих і комерційних проблем.

Вдало складаються ділові взаємини з представниками протилежної статі. Період сприятливий для візитів до начальства, для відвідування офіційних інстанцій. Хороший час для службових і творчих відряджень, укладення угод, підписання контрактів і інших важливих паперів.

ТЕРЕЗИ

Роботою та іншими фізичними діями найкраще займатися поодинці. Стан нервовості, викликаний багатьма причинами, може вибити вас з колії. Також слід дотримуватися обережності в спілкуванні з незнайомими людьми. Вагітні повинні уважно поставитися до обсягу споживаних рідин.

З'являється схильність до самоошуканства, тому зав'язані у ці дні романтичні відносини, попри гадану гармонію, надалі принесуть розчарування. Можливе виникнення таємної пристрасті й обману в особистих чи ділових тосунках. Складно досягти гармонійної співпраці або прийти до компромісу.

СКОРПІОН

Особисті взаємини заплутуються, та якщо ви відвернетеся від любовних справ і спрямуєте свою увагу в ділову сферу, то здійсните необхідні трансформації у вашому оточенні. Ви зможете трансформувати задовільну для вас ситуацію за допомогою слова, впливати на оточення, направити інтереси і розумову діяльність колективу на матеріальну сферу й досягнення.

Для творчих особистостей, тиждень принесе можливості для втілення своїх задумів, для гармонійного самовираження. Ваші думки набувають досконалої форми, відбувається реалізація планів, діяльність стає затребуваною.

СТРІЛЕЦЬ

Зростає життєва сила, опір різним захворюванням. Ви зможете подолати деякі перешкоди, ясно побачити перспективи. Робота з документами, можливо, принесе клопоти, але завершиться вдало. Для успішної співпраці, особливого значення набуває вироблення загальних критеріїв з партнерами та союзниками.

Хороший період для укладення угод, відкриття нового підприємства або реорганізації виробництва. Вдалими виявляться ділові візити, звернення до влади, в офіційні структури, ви також відчуєте підтримку співробітників. Використовуйте цей період також для планування, нарад, відповідальних виступів.

КОЗОРІГ

Ваша активність зростає, і це привертає до вас партнерів протилежної статі. Хороший період для пояснень, заручин, одруження, але тільки якщо впевнені в своїх почуттях. Зростає творче піднесення, оптимізм і життєдіяльність, що суттєво допоможе за необхідності вирішення справ у цей період.

Сприятливий час для початку нових проєктів, реалізації творчих задумів, відкриття підприємств, а також для досягнення більш високого суспільного становища. У житті відбуваються важливі зміни, та якщо вдасться їх проаналізувати, можна зробити гарну закладку на тривалий період.

ВОДОЛІЙ

Період сприятливий для любовних ваэмин, але в діловій сфері виникають складності. Виконання планів краще відкласти, не давайте необдуманих обіцянок. Можливі виробничі суперечки, непорозуміння, особливо з партнерами й співробітниками протилежної статі. Великий вплив робить на вас колективна думка, групова робота, співпраця.

Виникають принципові розбіжності з колегами й однодумцями. Тому вам слід дохідливо і тактовно роз'яснити свою позицію, даючи при цьому зрозуміти оточенню, що вони мають право мати власну думку. Крім того, в цей період з'являється схильність до непотрібної розтрати грошових коштів.

РИБИ

Хороший період для проведення офіційних зустрічей, розмов зі спонсорами, урочистих прийомів. Підходить для початку нової роботи, поїздок, набуття нових знань. Ловіть випадок, дійте — і вам усміхнеться фортуна. Ідеї та інформація, які ви використовуєте, і діяльність, в якій ви братимете участь, спричинять швидкий прогрес.

Вам допоможуть у цьому емоційна стриманість і відсутність токсичних людей в оточенні. Можливо, з деякими партнерами відносини закінчаться, але завдяки цьому у ваше життя прийдуть нові люди. Підвищиться ваша самооцінка, навколишні подивляться на вас інакше — з вигіднішого для вас боку.

Читайте також: Що зірки нам пророкують: гороскоп на листопад 2020 року

Наступна публікація