Що зірки нам пророкують: гороскоп на 29 червня - 5 липня 2020 року

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Протягом цього тижня багато завдань потрібно вирішити, а також переглянути своє ставлення до подій у світі.

Останній тиждень коридору затемнень. Місячне затемнення 5 липня відбудеться на осі Рак – Козоріг і закриє літній період затемнень, що почався 5 червня. Особливість літніх затемнень 2020 року в тому, що вони відбуваються в період ретроградних Венери і Меркурія і, відповідно, особливу увагу слід приділити невирішеним справам.

Протягом цього тижня багато завдання потрібно вирішити, а також переглянути своє ставлення до подій у світі. Кожна людина повинна зосередитися на головному, зрозуміти, для чого Всесвіт нам надав певні життєві уроки.

Більше про астрологію ви можете знайти на YouTube-каналі астрологині Марини Скаді.

ОВЕН

У будь-якій справі виникає маса перешкод, відбуваються сутички з оточенням. Можуть з'являтися страхи, невпевненість в собі, сумніви в правильності обраного напрямку.

Поточний тиждень не підходить для фізичної активності, необхідно проявляти обережність під час роботи з вогнем і гострими предметами. Посилюється діяльність різних систем організму, а також підвищується чутливість нервової системи.

ТЕЛЕЦЬ

Стикаючись із брехнею, страхами, ілюзіями, ви відразу бачите справжню причину, наслідок і результат. В результаті ви дізнаєтесь більше насамперед про самого себе.

Ви починаєте розуміти, що вам необхідно для особистісного самовираження. Доводиться погоджуватися з правилами, враховувати соціальні впливи і дотримуватися не тільки своєї вигоди. Життєві обставини залежать тільки від вас і вашого духовного рівня і сили духу.

БЛИЗНЮКИ

Нагадують про себе події початку червня, можливі несподівані зустрічі зі старими друзями. Багато хто відчуває прагнення до змін в особистих стосунках, реорганізації сімейного побуту.

Якщо ви давно подумуєте про розірвання стосунків, які себе вичерпали, можете скористатися цим періодом. Ті питання, які не вдавалося вирішити протягом тривалого часу, раптово отримують задовільні відповіді.

РАК

Складно сконцентруватися, внутрішній неспокій і нервування триватимуть весь тиждень. У суспільній або діловій сфері спільної роботи виникають суперечки і конфлікти.

Через поспішні вчинки або поспішного вибору формулювань ділові переговори можуть закінчитися невдало. Поганий період для складання іспитів, заліків, здавання проєктів, а суперечки з начальством можуть привести до неприємностей на роботі.

ЛЕВ

У цей період можна вирішити суперечки або розбіжності з партнерами шляхом переговорів. В цей час намагайтеся не перебільшувати свою значущість і реально оцінювати свої можливості. Успіх будь-якої справи залежить від вашої готовності прийняти точку зору іншої людини.

Доброчинні поїздки, ділові відрядження мають бути поєднані з пізнанням духовних і культурних цінностей. Можливе відновлення або виникнення нових романтичних уподобань.

ДІВА

Наперед виходить інтуїтивне сприйняття інформації, уява може розігратися і надати безліч картин як позитивного, так і негативного змісту.

Реакція на новини і думки людей дуже залежать від настрою, хоча вам здається, що все як завжди. З'являється схильність сприймати все близько до серця, а ваші особисті та сімейні справи заважають зосередитися на своїх професійні обов'язках.

ТЕРЕЗИ

Легкість контактів і гра уяви дозволяє почувати себе досить комфортно в цей період. Є ймовірність того, що ви видаєте бажане за дійсне, не варто вірити словам, які даються в цей час.

Налагоджуються стосунки з близькими родичами, можна отримати від них підтримку, моральну і навіть матеріальну. Можливий також невеликий додатковий приплив грошей з різних джерел, повернення боргів.

СКОРПІОН

Успіх буде супроводжувати всі ваші зусилля, особливо пов'язані з психоаналізом, дослідженнями і розслідуваннями, оцінкою або розподілом фінансів і ресурсів. Ви здатні керувати великими колективами людей і організувати їхню діяльність у найбільш складних, критичних умовах.

Підвищена соціальна активність і робота в масах будуть корисні для вас. Якщо ви комусь винні гроші, обов'язково поверніть їх протягом тижня.

СТРІЛЕЦЬ

Зміни позначаються більше на соціальному житті, ніж на особистому. Залучення до життя суспільства, допомагає у вирішенні своїх актуальних питань. Піднімаються проблеми тих сфер життя, які довгий час приносили переживання.

В цей час можливі проблеми, пов'язані з бізнесом, особливо якщо ви вирішили вводити нововведення і розширювати сферу діяльності. Кредитні зобов'язання, які ви поклали на себе в цей час, буде важко виконати вчасно.

КОЗОРІГ

Багато чому доведеться навчитися в цей період, а також опанувати навички, необхідні для набуття свободи. Може бути відчуття скутості, але минулий досвід у поєднанні з новими знаннями допоможуть вийти з будь-якої ситуації з максимальною вигодою та користю для себе.

Ідеї та думки навколо навряд чи будуть відповідати вашим, тому доводиться сподіватися тільки на себе. Некваплива самостійна робота дасть гарний результат.

ВОДОЛІЙ

Старі невирішені питання отримають іншу перспективу розвитку. З'являється можливість оригінального творчого самовираження в колективі, робочій групі. Завдяки цьому можете стати лідером.

Зустрічі зі старими знайомими, натхненна праця, перспективи, які раптово відкрилися, сприяють успіху. Ваші ідеї можуть отримати підтримку начальства. Відчувається прагнення до змін в особистих стосунках, реорганізації сімейного побуту.

РИБИ

У матеріальній і фінансовій сфері очікуються лише мінімальні успіхи. З'являються сприятливі можливості за рахунок таємної інформації. Прагнення до мистецтва, до вищої гармонії в житті може дати злет творчого натхнення і несподіване рішення питань, які хвилюють.

Цей період більш сприятливий для духовного розвитку, ніж для просування в кар'єрі чи бізнесі, оскільки характеризується фантазією та мрійливістю.

Читайте також: Сексуальна сумісність знаків зодіаку за гороскопом

Залиште свій коментар

Вибір редакції