Що зірки нам пророкують: гороскоп на 3-9 серпня 2020 року

Дата публікації
Перегляди
62к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Що зірки нам пророкують: гороскоп на 3-9 серпня 2020 року

Напередодні повного місяця і весь день після нього у багатьох можливі емоційні зриви, безсоння.

Тиждень починається з повного місяця в Козорогу, який відбудеться 3 серпня о 18:59 – це початок третьої чверті місячних фаз. Напередодні повного місяця і день після нього, у багатьох людей можливі емоційні зриви, безсоння. Все виходить на поверхню. Це пік реалізації життєвих енергій. Повня відбувається під час опозиції Сонця і Місяця. Принцип опозиції – це необхідність розуміння те, що потрібно людині для доповнення. Тут можна зрозуміти, що навколо має бути, які ресурси потрібні, щоб максимально продемонструвати себе і отримати задоволення.

У повню починати нові справи не варто. Повний місяць – час, коли енергія росту змінюється енергією убування. В цей час енергії течуть від зовнішнього середовища, у всередину. Людина стає сприйнятливим до впливу ззовні. Є сенс зайнятися освітою – знання засвояться без праці.

Можна завершити будь-які справи, але не беріться за великі проєктів. А от борги, які роздаєте на старий Місяць, не вдарять по вашому гаманцю, оскільки буде компенсація з зовнішніх джерел. До повного місяця справи, які почалися в перші дні після молодика, досягають максимального розвитку. Якщо ви затіяли щось одразу після молодика до повного місяця ви досягнете результату.

Більше про астрологію ви можете знайти на YouTube-каналі астрологині Марини Скаді.

ОВЕН

З'являється можливість успішно втілювати свої ідеї в реальність. Розмови призводять до вдалих дій, а дії, своєю чергою, надають особливої ваги словами. Гарний час для підготовки планів та інструкцій, відряджень.

Ефективно йде письмова робота, публікації або усні описи набутих раніше подій. Успішними будуть медичні процедури, отримання потрібної інформації, консультації щодо здоров'я. Цей період сприятливий для того, щоб подбати про себе, наприклад, зробити стрижку або пройти курс масажу. Єдина реальна загроза успіху — надмірна кількість розмов і брак бажання працювати.

ТЕЛЕЦЬ

Активізує питання, пов'язані з родичами, сусідами, а також ближні поїздки, роботу з документами. В цей період частіше, ніж зазвичай, можуть виникати ситуації, коли доводиться робити не те, що хочеш. Дуже важливо стримувати себе в емоціях, не дратуватися через дрібниці.

Щоб усунути ці негативні тенденції, можна зайнятися активним відпочинком, зустрітися з братами і сестрами, з'їздити до батьків або відвідати цікаві місця, здійснити поїздку до моря. Багато Тельців в цей період стають великими, але не дозволяйте підпорядкувати себе чужій волі. Можливі порушення сну, з'являється схильність до самотності – частіше це втеча від самих себе.

БЛИЗНЮКИ

У фізичному відношенні цей період є клопітким, ваші інтереси поширюються на різні сфери діяльності. Розмови почастішають, потік інформації та ідей посилиться. Багато часу і сил витрачається на поїздки і переміщення, роботу за комп'ютером. Виникає необхідність вирішувати питання, пов'язані з механічним та електричним обладнанням для будинку і офісу.

Вам буде легше займатися літературною творчістю і висловлюватися, встановлювати контакти. У цей період ви зможете засвоїти більш ефективні методи, ваші ідеї та думки будуть сприйняті з ентузіазмом. Новини та інформація, отримані в цей період, виявляться важливими для вас.

РАК

Велика частина паперової роботи, зустрічей і суперечок в цей період, напевно, будуть зачіпати фінанси та інші пріоритетні питання. Обставини можуть зажадати від вас визначити і захистити свої інтереси. Може бути переглянута система ваших цінностей та зміняться пріоритети.

У грошових справах може бути виявлена і виправлена помилка, що піде вам на користь. Поїздки в цей час зазвичай пов'язані з грошима або здоров'ям, зміцненням імунітету. Ускладнення, що виникають протягом місяця, пов'язані з помилками в рахунках, банківських операціях або операціях. У будь-якому разі, посилюється інтерес до грошових справ, мислення стає більш практичним, з'являються нові ідеї і плани, що стосуються фінансових справ.

ЛЕВ

Обставини цього періоду зачіпають інформацію про вас або призначені насамперед для вас. Ваші думки і суперечки будуть сприйматися оточенням, про вас говорять, обговорюють вашу зовнішність, риси характеру чи здібності, або ж зачіпають ці питання в розмові з вами.

Вас можуть перевіряти на психологічну стійкість, ви можете відчути нервозність і дратівливість, але не показуйте це, тримайтеся гідно, проявляйте спокій. Протягом розмов можуть бути порушені питання, на які ви вважали б за краще не відповідати, постарайтеся красиво піти від відповіді, не варто різко реагувати. Обставини, з якими ви зіткнетеся, дадуть можливість проявити свої найкращі якості та зробити якісь практичні дії.

ДІВА

Успіх вашої діяльності залежить від індивідуального підходу в роботі, від здатності приховувати свої думки та ідеї в цей період. Можливий збір інформації про минуле і контакти з людьми з вашого минулого. Інформація, яку ви отримаєте, може містити тонкі натяки або прихований сенс, зрозумілий лише вам.

Довіряйте своїй інтуїції, підсвідомості, не бійтеся мріяти. Можливі таємні поїздки і контакти з незнайомими людьми. В це час ви також можете виявити інформацію, яку раніше від вас приховували. Краще не афішувати ваші думки та ідеї, інакше обов'язково знайдеться той, хто забезпечить вам перешкоди, тож ви можете зіткнутися з обмеженнями.

ТЕРЕЗИ

Не дозволяйте маніпулювати собою, проявляйте усвідомленість у взаєминах і не поспішайте робити висновки. Нові перспективні знайомства виявляться не так вже перспективними. Небезпека в тому, що будь-який маніпулятор здається вам зараз дуже привабливим і заслуговує довіри.

Але з часом, рожеві окуляри доведеться зняти. В цей час виникає багато ситуацій, які змушують виявляти активність у питаннях, пов'язаних із партнерством, будь-якими стосунками або з співпрацею. Обставини складаються так, що ви вимушені брати на себе відповідальність не тільки за себе, але також і за інших, як результат, зможете стати лідером якоїсь групи.

СКОРПІОН

Відчуваєте приплив життєвої енергії, але енергетичні та фінансові ресурси витрачаються імпульсивно. Емоційний підйом, стійкість до переживань, стан бадьорості духу та фізичної витривалості відчувають багато. В цей період вас можуть перевіряти на стійкість до стресів.

У будь-якому разі вас помічають. Цілком можливо, керівництво доручить вам дуже важливу роботу, з якою впоратися зможете тільки ви. Зараз ви можете багато чого домогтися для себе, тому не варто відволікатися на тих, хто відверто хоче вас використовувати. Якщо ви хочете стати лідером, проявити свої організаторські здібності, то в цей період складуться сприятливі обставини для цього.

СТРІЛЕЦЬ

Вирішенню важливих питань може допомогти інтуїція, підсвідома діяльність. Якщо ви давно збиралася поговорити з партнером про щось важливе, то поточний тиждень для цього підходить. Можуть стати актуальними питання аліментів, спадщини, розподілу бюджету.

Період сприятливий для наведення ладу в офісі, зміни його вигляду, а також стилю і методів роботи та стосунків із працівниками. Відповідний день для укладення угод з нерухомості, у сфері послуг. Вдало проходять переговори зі спонсорами, впливовими особами. Сприятливі далекі відрядження, рішення фінансових питань.

КОЗОРІГ

Не слід вплутуватися в авантюрні проєкти, непрозорі фінансові угоди. Контакти з широкою публікою допоможуть вирішенню деяких робочих питань. Є схильність до перекладу деяких ділових стосунків у романтичне русло. Відмінно виходить інтелектуальна робота – освоєння комп'ютерних програм, робота з електроприладами, заняття математикою.

Вдалий час для придбання офісної та побутової техніки. Можна сподіватися на  гарний контакт з впливовими людьми, представниками органів влади, на фінансову підтримку. У цей період добре наводити лад у справах, гармонізувати стосунки з батьками, літніми родичами.

ВОДОЛІЙ

У вирішенні життєвих завдань набагато більше користі принесуть підказки підсвідомості, ніж суха логіка, але робити відповідальні, доленосні кроки протягом цього тижня не рекомендується. Активізуються кармічні теми, нагадують про себе неприємні події минулого.

Час сприятливий для віддання боргів у всіх сенсах. Якщо вам потрібна допомога, підтримка, як правило, приходить з несподіваного боку. Важливо керувати своїми емоціями і враховувати інтереси близьких людей. Навколо атмосфера суперечок, тому будь-які висловлювання і дії необхідно ретельно обмірковувати. Дотримуйтесь заходів безпеки під час роботи з інструментами, гострими предметами.

РИБИ

Протягом тижня набагато легше пристосовуватися до ситуації, ніж щось змінювати. Це позначається на всіх сферах життя, не виключаючи і фінансову: активність знижується, з'являється бажання перекласти вирішення важливих питань на когось іншого. Період не підходить для інтелектуальної діяльності, але активізуються творчі здібності.

Люди, залучені до мистецтва, а також ті, хто володіє достатньою мірою чутливості, будуть себе відчувати себе чудово. Вдалі поїздки на відпочинок, а також виступи перед публікою. Громадським діячам, ораторам вдається донести до публіки те, що вони хочуть сказати або показати через свою творчість.

Читайте також: Місячний календар на серпень 2020 року

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
62к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація