Що зірки нам пророкують: гороскоп на липень 2020 року

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Багато хто відчує, що настав час щось змінити у своєму житті. Почнеться новий виток подій, що стосуються будинку, сім'ї, нерухомості, стосунків із родичами.

Астрологічна погода в липні буде ліпшою, ніж в попередньому місяці. 5 липня відбудеться напівтіньове Місячне затемнення в Козорозі, яким завершується довгий коридор затемнень, що почався 5 червня. Багато хто відчує, що настав час щось змінити у своєму житті. Почнеться новий виток подій, що стосуються дому, сім'ї, нерухомості, відносин з родичами.

Венера закінчила фазу своєї ретроградності, що значно поліпшує взаєморозуміння між людьми. З'являться нові завдання у сфері особистих взаємин, в питаннях матеріального забезпечення сім'ї. До 13 липня Меркурій перебуває у фазі ретроградності, що змушує людей змінювати свої плани, але друга половина місяця буде сприятливою, і багато людей відчують цей позитивний вплив на всіх сферах життя.

Більше про астрологію ви можете знайти на YouTube-каналі астрологині Марини Скаді.

ОВЕН

Це період активності, суперництва, конкуренції, в яких ви можете стати переможцем. Фізична діяльність протягом цього місяця пов'язана із задоволенням особистих потреб і цілей. Велика зайнятість не дає можливості повноцінно відновлювати сили, що може призвести до проблем зі здоров'ям.

Нетерплячість, неспокій може стати причиною помилок і неправильних рішень. Будьте обережні під час поводження з гострими предметами, гарячими або вибухонебезпечними речовинами, оскільки велика ймовірність отримати травму.

ТЕЛЕЦЬ

У цей період ваші дії обумовлені підсвідомими імпульсами, що може викликати подив оточення. Самостійно вам важко визначити справжні мотиви своїх вчинків, не відмовляйтеся від допомоги і мудрих людей і не соромтеся запитувати рада.

Деякі ваші цілі можуть бути досягнуті, якщо будете діяти не прямо, а приховано, в обхід, через когось. Це період досліджень таємниць своєї підсвідомості і розвитку своїх внутрішніх здібностей, ви зможете зрозуміти події, які вплинули на розвиток тих чи інших справ.

БЛИЗНЯТА

Друзі, різні спільноти, організації та діти, будуть основними сферами докладання зусиль. Можливо, ви просуватиметесь до того, про що мріяли, і будете позбавлятися від непотрібного. Ви досягнете успіху, якщо ваші зусилля будуть спрямовані назовні, і торкнуться швидше групи осіб, а не однієї конкретної особи.

У цей час загальні справи з однодумцями будуть сприяти реалізації ваших планів. З іншого боку, активізуються друзі, які можуть подати ідею, підштовхнути вас до реалізації нових планів. Можливі успіхи у громадській діяльності або в соціальних мережах.

РАК

Присутня схильність братися за виконання декількох завдань одночасно, через що не виходить довести їх до кінця. Графік стане більш напруженим, багато справи можуть залишитися незавершеним, тому вам знадобиться обмежити їхню кількість.

Ваші попередні дії, хороші і погані, дадуть відповідні результати. Оточення не особливо звертає на вас увагу, але це і добре - працюючи поодинці, ви досягнете більшого. Неприйняття ситуації, образи і фіксація на минулому, ускладнює можливість реалізації поточних завдань.

ЛЕВ

Це період таємних боків вашого життя, оскільки боротьба і успіхи, досягнуті вами, приховані від зовнішнього світу. Вдалий час для роботи зі своєю підсвідомістю, розумінням причинно-наслідкового зв'язку минулого з сьогоденням. Ви зможете подолати невдачі, визнати неминучі обмеження і рамки, а в результаті - отримати приголомшливу внутрішню силу і рішучість.

В той же час ви стаєте більш чутливими до проблем інших людей, притягаючи різноманітні таємниці. Це гарний час для творчої або науково-дослідної роботи на самоті.

ДІВА

Багато відкривають у собі приховані таланти, посилюється винахідливість, потреба у свободі і незалежності, з'являються прогресивні ідеї, здатність переконувати інших. Вдалий місяць для тих, чия діяльність пов'язана з технічними та гуманітарними областями знань.

З'являються можливості вдало застосувати технічний досвід і соціологічні навички, здійснити несподівану поїздку в незвичайне місце, взяти участь у фінансових справах або в організації цікавого заходу. Успіх у липні є результатом нестандартних поглядів і підходів.

ТЕРЕЗИ

Загострюється інтуїція і проникливість, а також здатність концентрації, завдяки чому ви зможете вирішити питання, які вас хвилюють. Теми вищої освіти, релігійної діяльності, а також політичні інтереси та культурні прагнення, будуть приносити задоволення.

Крім того, можливе романтичне захоплення або ділове партнерство з іноземцями. Можуть виникнути ситуації і бути зроблені дії, пов'язані з повторним шлюбом або юридичними питаннями. Спілкування і зміцнення взаємин з родичами з боку вашої другої половини в цей період дуже важливе.

СКОРПІОН

Потік фізичної енергії здатний надати вам агресивність і дух суперництва в тому, що стосується роботи, колег або службовців. У професійній діяльності спостерігається значний прогрес. Ви, нарешті беретеся за справу, що довго відкладали, або успішно завершуєте давно розпочаті проєкти.

В цей час ви можете змінити роботу або активно займатися пошуком роботи. Комусь із близьких може знадобитися ваша допомога у вирішенні побутових питань. Сприятливий час для того, щоб робити якісь дії, спрямовані на поліпшення або зміцнення власного здоров'я.

СТРІЛЕЦЬ

Вам належить безліч справ, пов'язаних із дітьми, творчою діяльністю або романтичним партнером. Бажано тримати думки при собі, мовчки спостерігати водночас за значенням усього, що вас оточує.

Період сприятливий для певного занурення в себе та для занять духовною роботою, тим самим, ви зможете повністю гармонізувати свій психічний і фізичний стан. З багатьох питань відбувається переоцінка, трансформується своє бачення минулого, що комбінуються з конструктивними діями в цей час.

КОЗОРІГ

Насамперед, слід визначити своє місце в суспільстві. Зосередьтеся на своїх цілях, розставте пріоритети і тоді з'являться можливості реалізувати свої плани. Занадто оптимістичний погляд на них може принести розчарування надалі.

Через поспішне прийняття рішень можна зробити неправильні вчинки, наслідком яких стануть великі фінансові втрати. Будьте уважні під час керування транспортом і роботі з гострими предметами, технікою. Будьте уважні в громадських місцях, не вступайте в зіткнення з людьми, що мають владу і впливу.

ВОДОЛІЙ

Можуть нагадати про себе минулі неприємності, але будь-яка напруженість повинна швидко минути без наслідків, тим більше, якщо з вами будуть люди, здатні якщо не виправдати, то зрозуміти ваші дії. У багатьох з'являється емоційна втома, всі таємні проблеми стають очевидними.

Вам необхідний відпочинок, можливо, романтична пригода або активізація дружніх зв'язків. Не відмовляйте собі в задоволенні, насолоджуйтеся теплом, займайтеся самопізнанням і вдосконаленням. Це допоможе вам посилити свої енергетичні можливості і відобразити будь-який негатив.

РИБИ

Пробудження творчої уяви, інтуїції і прозорливості, постійно присутнє відчуття прийдєшного розвитку допоможе побудувати плани на майбутнє. Для людей інтелектуального складу ці дні будуть найбільш сприятливими для творчого розвитку, для людей, схильних до мистецтва, подорожі послужать приводом для натхнення.

Підвищується здатність проникнути в думки інших людей, зрозуміти інтереси близьких і коханих. Сприятливими будуть контакти із зарубіжними партнерами, може бути досягнута довгоочікувана домовленість.

Читайте також: Сексуальна сумісність знаків зодіаку за гороскопом

Залиште свій коментар

Вибір редакції