Складно буде всім: сонячні і місячні затемнення літа 2020 року

У ці періоди слід уважно відстежувати всі ситуації, що відбуваються, зустрічі і нові ідеї.

Сонячні та місячні затемнення – це особливий астрологічний фактор, який може дуже сильно змінити перебіг життя людини. В астрології затемнення – один з методів прогнозування ключових етапів у житті. Ефект затемнення зазвичай триває близько 6 місяців, до наступного сезону затемнень. Але його вплив, теми, порушені затемненням і ситуації, з ним пов'язані, можуть розвиватися протягом багатьох років до наступного затемнення того ж циклу Саросу (повторення, певний інтервал часу), - розповідає астрологиня Марина Скаді.

Робота із затемненнями – це робота з моментом народження сім'ї затемнень. Кожна людина має свій гороскоп народження, за яким ми можемо судити про її особистість, схильності, якісь події її життя. Також кожна сім'я затемнень має свій гороскоп народження. І за ним ми можемо дізнатися про характер затемнень, про якості тих подій, що вони принесуть.

Людей, які народилися в циклі Саросу (в коридорі затемнень), не можна оцінювати так само, як і всіх інших. Є невеликий відсоток народжених у цей період (на рік буває 2 сезони затемнень, в яких по 2-3 затемнення). Затемнення спричиняють значний вплив на світові події і особливо - на світових лідерів, владу нинішніх людей. Про серйозний вплив цієї події на життя конкретної людини можна говорити лише тоді, коли вона активізує планети або будинки його гороскопу. Але загальне збільшене напруження поблизу дат затемнень і сам коридор затемнень помітять всі, тим більше, що цього літа буде три затемнення: 5 червня, 21 червня і 5 липня.

Знаючи сезони і дати затемнень, ми можемо більш усвідомлено ставитися до подій нашого життя і життя наших близьких. У ці періоди слід уважно відстежувати всі ситуації, які відбуваються, зустрічі і нові ідеї. Все те, що входить у наше життя сезон затемнень, стає частиною нашого життя на тривалий період.

Сонячні і місячні затемнення впливають на нас неоднаково. Місячне триває протягом кількох годин, тоді як сонячне триває всього кілька хвилин через набагато менший розмір місячної тіні. Сонячні затемнення більш зовнішні, мають справу з подіями навколо людини, а місячні затемнення - більш емоційні і внутрішні, це роздуми про особисте. Сонячні затемнення відбуваються в повні, стимулюють кризу свідомості, змінює наші внутрішні установки, приносять події, зумовлені зовнішніми обставинами.

Сонце символізує дух, волю, творчі енергії, дає імпульс до розвитку. Також Сонце дає можливість усвідомлення минулого досвіду. Молодик – це початок нового етапу розвитку, тобто сонячне затемнення відкриває новий життєвий цикл. На відміну від сонячного затемнення, місячне – це завершення якогось етапу в нашому житті. Сонце і Місяць перебувають в опозиції - це умова повного місяця. Місячне затемнення – це час максимальної освітленості, прояви питань і проблем. Це криза, в результаті якої щось буде кардинально змінено або відкинуто. Таємне може стати явним, інформація поширюється миттєво, стаючи надбанням громадськості. Воно призводить до виконання довготривалих проєктів і завдань.

Напівтіньове місячне затемнення 5 червня в 22:25 за київським часом у Стрільці на Південному Сайті, включає неусвідомлені потреби минулого, яке починає сезон затемнень літа цього літа. Народження сім'ї затемнень сталося 25 травня 1389 р. на Північному полюсі. Закінчення цього циклу відбудеться 29 червня 2633 р.

Відмінні риси цього сімейства затемнень – ілюзії, особливо в матеріальних і грошових питаннях через з'єднання Венери та Нептуна в Тельці. Сприяє повній плутанині в емоційній сфері, цілком поглинає душу і почуття. Люди неправильно оцінюють свої сили і ситуації, схильні до необдуманих витрат і вчинків. Відірваність від реальності, ідеалізм, романтизм, мрійливість призводять до непрактичних дій. Але це може бути продуктивним періодом для творчих людей, оскільки з'єднання Венери і її вищої октави, Нептуна, дає велику уяву, і натхнення; глибокі та високі стани свідомості, прагнення до прекрасного в усіх формах.

Плутон у поєднанні з Північним вузлом у Тельці вказує на необхідність трансформації, особливо у фінансовій сфері, на кризу в економічній і політичній системі. Цей аспект відкриває просто безмежні можливості для перетворень, затемнення цієї серії Саросу спричинить за собою зміни у світовій економіці, що позначиться на житті кожного з нас.

21 червня у кардинальній точці – 0 Раку, у день літнього сонцестояння, о 09:40 за київським часом, відбудеться Кільцеве сонячне затемнення на Північному Вузлі, яке включає усвідомлене прагнення до нового, спонукає до самовдосконалення. Кільцеве затемнення впливає на світові події, на колектив.

Пов'язане із залученням людини у певні групи, спільноти. Більш того, величезну силу цього дня надає літнє сонцестояння – перехід Сонця в знак Рака о 00:44 за київським часом. Сонце піднімається на найвищу точку над Землею, цей день знаменує початок астрономічного літа.

День літнього сонцестояння – день сили, несе в собі збільшення цілющих здібностей трав і води. Це кульмінація життєвої енергії, тому всі традиції і обряди, пов'язані з головними її елементами: вогнем, водою і травами. У лень літнього сонцестояння закладається тло подій на найближчі пів року. Також і коридор затемнень, на який припадає сонцестояння, включає теми на найближчі пів року – до наступного сезону затемнень. Сонячне затемнення 21 червня буде мати глобальний вплив, відіб'ється на світових економічних та політичних подіях.

5 липня в 7:30 ранку за київським часом настає напівтіньове місячне затемнення в Козерозі, що дасть активний розвиток тим справам, які були розпочаті 21 червня. Воно закриває коридор літніх затемнень.

Затемнення – це індикатор змін. Вони порушують звичний хід речей, прискорюють поточні процеси і можуть розгорнути справи в новому напрямку. Все, що трапляється в цей період, вже не можна змінити, і кожен отримує те, на що заслуговує. Найбільше в період змін страждають ті, хто не хоче змінюватися. Зміни для багатьох з нас – це щось незручне, те, що хочеться відкласти на потім. Ця інертність проявляється не тільки на особистому рівні, але і на рівні соціальному, а також в економічних, в міжнародних відносинах. Якщо людина воліє залишатися у своїй зоні комфорту, то "чарівний пендель" затемнення вона отримає набагато сильніше, ніж той, хто приймає зміни та сміливо йде їм назустріч. Періоди затемнень провокують розрив шаблонів і надають подіям динаміку.

Місяць з 5 червня по 5 липня буде складним для всіх, але потрібно адаптуватися до нових умов. Ці затемнення принесуть світові події, які відіб'ються на житті кожного з нас. Визначте області, які отримали найбільш сильний вплив на цей сезон затемнень. Саме в цих сферах починається новий життєвий етап. Навіть якщо події носили негативний характер, вони потрібні були для перезавантаження, для того, щоб вивести вас із застою.

ОВЕН

Овнам, слід бути особливо обережними в період з 14 по 21 червня. Схильність нехтувати почуттями та інтересами оточення перешкоджає реалізації ваших серйозних та амбітних цілей. У цей сезон затемнень ви отримуєте певні уроки, які стосуються партнерства і колективної роботи.

Якщо ви зможете це усвідомити і направити свою активність і цілеспрямованість на взаємовигідне співробітництво з іншими людьми, то обставини складуться сприятливо для досягнення ваших самих сміливих цілей після завершення літнього сезону затемнень. Якщо ви давно збиралися зайнятися втіленням в життя якогось проєкту, то в цей коридор затемнень у вашому житті з'являться потрібні люди (можливо, з минулого), і ви отримаєте ресурси, необхідні для початку його реалізації. Головне, щоб мета, яку ви перед собою поставите, не затьмарила все інше.

ТЕЛЕЦЬ

Для Тельців цей сезон затемнень принесе необхідність привести до ладу свої господарські і фінансові справи. Доведеться пройти деякі кармічні уроки, пов'язані з партнерством і грошима. Події минулого нагадають про себе, можлива певна плата, у кращому разі це проявиться у вигляді втрати певної кількості грошей.

Якщо поламалася нова річ або техніка – не турбуйтеся, подякуйте Всесвіту, що плату взяли саме так. За можливості візьміться до благодійності, це буде гарним відробітком без втрат. Деякі Тельці будуть перебувати в складних емоційних станах, виникне необхідність переглянути наявні особисті і ділові відносини. Але вже незабаром, після закінчення літнього сезону затемнень, це позбавлення застарілих відносин, дасть відчуття свободи, що допоможе відродитися до нового життя, стати на духовний шлях розвитку.

БЛИЗНЮКИ

Активізуються особисті питання, приводів для радості не багато, але це період внутрішньої роботи, після чого піде зміна на зовнішньому рівні. Все залежить від готовності працювати над собою, зі своїми внутрішніми блоками і страхами. Можливі дуже сильні емоції стосовно особистих і ділових взаємин і грошей.

Затемнення 5 червня відбувається на тлі ретроградної Венери, що може принести Близнюкам несподіване бажання відновити давні взаємини. Але тут доведеться зробити роботу над помилками і врахувати минулий негативний досвід, доведеться говорити про те, що не дуже приємно.

Якщо ви до цього готові – результат вас задовольнить, головне, не обмежуйтеся поверхневими розмовами і знаннями, заглиблюйтесь в теми і не робіть поспішних дій (затемнення проходить на напруженому аспекті Сонця і Марса), що часто дає втрату сил і енергії з хаотичних дій.

РАК

Найбільше відчують затемнення представники знаку Рака. Цей сезон затемнень представляє всім рівні можливості для розвитку і вибору. Але те, як людина використовує ці можливості, залежить від її вольових якостей. Представників знаку Раку затемнення 21 червня підштовхує до реалізації того, що приходить з минулого.

Ви стаєте дуже чутливими до слів та інтонації, з якою вони вимовляються. На перший план виходить інтуїтивне сприйняття інформації, тобто ви відчуваєте, що стоїть за тими чи іншими висловлюваннями. Уява може розігратися і створити безліч картин як позитивного, так і негативного спрямування, тому намагайтеся все-таки орієнтуватися на логіку, не чинити під впливом емоцій. Для представників знаку Раку починається період кардинальних змін, який буде тривати до наступного сезону затемнень – до 30 листопада 2020.

ЛЕВ

Для Львова цей сезон затемнень пройде відносно спокійно - кардинальних змін не принесе, але акценти розставить. Затемнення несуть в собі певний заряд, пов'язаний з тими чи іншими суспільними процесами, а публічні люди, політики, є засобом їх вираження. Тому, якщо ви ставитеся до них, то літній період затемнень торкнеться вас набагато сильніше, ніж звичайної людини.

ДІВА

Для Дів це період активної інтелектуальної діяльності, і, як наслідок, розумової перевтоми. В разі правильного використання своїх особистих і часових ресурсів, ви будете здатні до передових перетворень виробництва, ефективного ведення справ і взаємовигідних стосунків з партнерами.

Важливо вчасно зреагувати на несподіване надходження інформації і використовувати її з користю. Не виключений раптовий поворот подій, багато в першій половині червня минатиме не так, як ви задумали. Важливий позитивний настрій, оскільки негативне ставлення до подій погіршить стан справ, а здатність витягувати з того, що відбувається, цінні уроки надасть нові можливості.

ТЕРЕЗИ

Для Терезів друга половина червня принесе різні перешкоди. Представників знаку частіше, ніж зазвичай, відвідуватимуть похмурі думки, а перешкоди і обмеження переважно з'являтимуться через ваші настрої і невпевненість. Дуже корисними в цей період затемнень будуть техніки позбавлення від негативних думок.

Постарайтеся очистити розум, усуньте сумніви в собі, допоможіть партнеру розібратися в його почуттях - і тоді ви зрозумієте, що у вас є все для спільного світлого майбутнього. У цей сезон затемнень Венера, керівниця знака Терезів, перебуває у фазі ретроградности, що ще більше пригнічує. Але якщо ви не можете вплинути на обставини - змінить своє ставлення до подій. Тільки очищення свідомості, позбавлення від внутрішніх блоків, від всього старого і безперспективного, допоможе відкрити можливості для реалізації задумів.

СКОРПІОН

Цей сезон затемнень несе в собі величезний потенціал для духовного усвідомлення і розширення, дає можливості культурного і творчого розвитку. Особливого впливу літні затемнення не впливають на представників знаку Скорпіона, але можуть відбутися важливі зміни в житті під впливом великомасштабних політичних, економічних або природних подій. З точки зору фінансової сфери слід уникати будь-яких нечесних маніпуляцій, махінацій.

СТРІЛЕЦЬ

Напружений період для представників знаку Стрільця – доведеться робити важкий вибір, від чогось відмовлятися, щось втрачати, для того, щоб отримати нові можливості. Багато хто опиниться під тиском з боку структур влади, а вплив великомасштабних політичних або природних потрясінь змінить ваш звичний життєвий устрій.

Стрільці схильні завершувати стосунки і звільнятися від партнерів, що стримували їх. В результаті багато представників цього знака отримують переваги і можливості для особистого розвитку. Але все ж почекайте, коли сезон літніх затемнень закінчиться, і тоді ви зможете прийняти правильне рішення і розширити свої перспективи.

КОЗОРІГ

Для Козорогів друга половина червня буде досить складною: кульмінація подій, завершення багатьох тим, закриття питань. Ваш знак зодіаку характеризує соціальне життя, структуру, владу, норми і правила. В питаннях соціального статусу і в сфері кар'єри на багатьох чекають зміни. Несприятливий період для ділової сфери, що супроводжується підвищеною конфліктністю, зіткненнями через ідеї і думки.

У вас прокидається дух протиріччя, ви схильні вимовляти речі, про які згодом пожалкуєте. Але якщо ви зможете приборкати свою самовпевненість, то знайдеться чимало точок дотику з партнерами і начальством. Творча робота дається вам важко, тому почекайте, поки період затемнень закінчиться, перш ніж робити якісь реальні дії.

ВОДОЛІЙ

Цей період затемнень покаже вам цінність шлюбу і особистих стосунків. Можливий заплутаний фінансовий стан, пов'язаний зі справами чоловіка або партнера. Це важкий період, супроводжуваний психологічним переламом, внутрішньою кризою, переживаннями і розчаруваннями.

Тим не менше, ці стани дають початок нового етапу в житті, який починається з деякими втратами. Але це необхідно, щоб звільнити місце для нового і перспективного.

РИБИ

Представники знаку Риб схильні до фанатизму, психологічно перевантажені своїми ілюзіями, через що можуть не звертати увагу на справді важливі деталі. Багато хто відірваний від дійсності, а труднощі трапляються через невміння або небажання зважати на сформовані обставини.

Можливо, це відбувається через сумніви у собі, зниження самооцінки. Але в цей період затемнень у вас з'являється надлишок психічної енергії, Марс рухається по вашому знаку, дає вам потужну психічну силу, тому ви будете здатні зробити переворот у своєму житті, вийти на новий соціальний рівень. Але для цього потрібно працювати сконцентровано і рішуче.

Будьте сміливіше, заявляйте про свої права, демонструйте своє бажання працювати та взаємодіяти з людьми - і тоді це призведе до помітних результатів. Намагайтеся не вживати алкоголь і засоби, що змінюють свідомість, інакше це призведе до непрактичних дій і діяльність піде не тим шляхом.

Читайте також: секс-гороскоп для кожного: як знаки зодіаку поводяться в ліжку

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів