Сонячне затемнення 4 грудня: гороскоп для всіх знаків зодіаку

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Сонячне затемнення 4 грудня: гороскоп для всіх знаків зодіаку

ТСН.ua

Сонячне затемнення буде своєрідним потрясінням для більшості знаків зодіаку

4 грудня 2021 року землян очікує на сонячне затемнення.

Затемнення Сонця відбувається, коли Місяць розташовується між Сонцем і Землею, і в такий спосіб перекриває потік сонячного світла. З погляду езотерики, це - енергетично важливий день. 

Тому пропонуємо вашій увазі гороскоп для всіх знаків зодіаку від езотерикині Олени Кузьмич на сонячне затемнення 4 грудня. 

Читайте детальний і точний гороскоп для всіх знаків зодіаку нижче:

ТСН.ua

ОВЕН (21 березня-20 квітня)

Пориньте у запах дежавю та ехо ностальгії. Віддайтеся спогадам, які затягують вас і не дають дихати. Спустіться у ваш родовід і витягніть на світло бажання ваших далеких предків. Відчувайте знання, якими насичені ваші кістки. Дозвольте пам'яті піднятися.

ТСН.ua

ТЕЛЕЦЬ (21 квітня-21 травня)

За допомогою техніки вільного письма встановіть зв'язок з далекими предками. Для цього просто візьміть зошит і пишіть 10 хвилин. Спочатку ви будете почуватися дивно, але далі ваше его посунеться. Напишіть для початку "Я хочу зміцнити свій зв'язок із родом" і просто почніть писати.

ТСН.ua

БЛИЗНЯТА (22 травня-21 червня)

Коли ми думаємо про пам'ять, то згадуємо людей, яких ми знали, та запахи, які їх оточували. Вийдіть сьогодні за межі цих асоціацій та зробіть своєрідний ритуал з поваги до предків. Адже ви не тільки окрема особистість, але й живе втілення минулих поколінь.

ТСН.ua

РАК (22 червня-22 липня)

Зазирніть за серпанок і вивчіть невідомі сторони своєї душі. Але пам'ятайте, що надмір порушує рівновагу. Легко торкніться меж своєї свідомості, розуміючи безмежні можливості, які відкриваються перед вами, якщо впустити у світ магію.

ТСН.ua

ЛЕВ (23 липня-23 серпня)

Відточуйте свої знання та шукайте умиротворення. Три дні поспіль поспостерігайте за сходом та заходом сонця. Виділіть 10 хвилин, щоб зрозуміти цю магію переходу та замислитися про зміни у власному житті. Якщо щось бентежить ваш розум, будьте готові отримати несподівані відповіді. 

ТСН.ua

ДІВА (24 серпня-23 вересня)

Давні містики поважали перехрестя, бо вважали, що саме там трапляються можливості, створюються умови для синхронності подій у нашому житті. Досягнувши такої метафоричної точки у житті, ви не можете продовжувати ваш старий шлях, потрібно зробити поворот та дослідити невідоме. Якби ви зараз стояли на перехресті, чи готові ви залишити минуле позаду, щоб обрати новий шлях.

ТСН.ua

ТЕРЕЗИ (24 вересня-23 жовтня)

Ви станете сильнішими, якщо дозволите вищим силам допомогти впоратися зі злетами та падіннями щоденного життя. Ваш дух тече крізь ваше фізичне втілення, а душа харчується відчуттями від органів почуттів. Пам'ятайте, що ви вмістилище духу і ви священні, щоб не робили.

ТСН.ua

СКОРПІОН (23 жовтня-22 листопада)

Поверніться до себе додому, до себе справжнього. Це не одноразова дія, а практика, яку треба здійснювати знову та знову. Виходячи у світ, ви несете туди священну сутність, і про неї потрібно турбуватися, коли ви опиняєтеся вдома. 

ТСН.ua

СТРІЛЕЦЬ (23 листопада-22 грудня)

А що якщо ви вже саме такі, як потрібно? Що не варто ставати духовнішим, добрішим, більш якимось ще? Слід визнати, що ви і так чудові. Наш глибокий страх полягає не в тому, що ми - недосконалі, а в тому, що ми - занадто сильні. Нас найбільше лякає наше власне світло, а не темрява. Применшуючи себе, ви не служите світу.

ТСН.ua

КОЗОРІГ (23 грудня-20 січня) 

Ми, люди, дуже часто любимо вішати ярлики і все узагальнювати. Проте варто пам'ятати і про те, що всі ми різні і кожний з нас - неповторний. Але варто на трішки забути про обережність, і ми будемо довго пам'ятати якусь подію. Тому не забувайте про чужу та свою унікальність.

ТСН.ua

ВОДОЛІЙ (21 січня-20 лютого)

Проведіть цей день усвідомлено, відчуваючи власну присутність у світі, помічаючи інших людей, які теж у ньому існують - сім'ї, колег і навіть сусідів у черзі у супермаркеті. Подумки шукайте їхні особливості. Коли спіймаєте себе на думці, що ви занурилися у внутрішній світ, поверніть свою увагу у зовнішній світ. Коли будете робити цю процедуру, уявляйте, як кожна клітиночка вашого тіла всмоктує всі деталі того, що відбувається.

ТСН.ua

РИБИ (21 лютого-20 березня)

Сьогодні замисліться над тим, чи є у вашому житті люди, яких ви перестали помічати. Хто став невидимим для вас? Зверніть увагу на те, яких подарунків долі ви себе позбавляєте, коли припиняєте помічати індивідуальність в інших. 

Читайте також: 

Наступна публікація