Спадний Місяць 26 березня – 7 квітня 2024 року: популярні забобони та прикмети

Спадний Місяць 26 березня – 7 квітня 2024 року: популярні забобони та прикмети

Зверніть увагу на забобони під час спадного Місяця / Фото: ТСН.ua

Під час періоду спадного Місяця існує чимало забобонів

У багатьох культурах спадний Місяць пов'язують із різними забобонами та прикметами. Ось кілька з них:

  1. Не виносити сміття чи викидати непотрібні речі: вважається, що якщо ви виносите сміття чи викидаєте непотрібні речі під час спадного Місяця, це може принести негативні наслідки або втратити щось важливе.

  2. Не розпочинати нові справи чи проєкти: час спадного Місяця вважається несприятливим для початку чогось нового. Люди можуть утримуватися від початку нових справ чи проєктів до приходу нового Місяця.

  3. Утримання від важливих рішень чи покупок: вважається, що прийняття важливих рішень або здійснення великих покупок під час спадного Місяця може призвести до невдачі або негативних наслідків.

  4. Важливі ритуали та магічні практики: деякі люди використовують час спадного Місяця для проведення ритуалів, магічних практик або чарів з метою очищення, захисту або привернення позитивної енергії.

  5. Поведінка домашніх тварин: деякі вірування пов'язані з поведінкою домашніх тварин під час спадного Місяця. Наприклад, якщо ваша собака чи кіт починає поводитися незвично, це може бути прикметою чогось негативного.

  6. Важливі знаки в природі: деякі прикмети пов'язані зі змінами в природі під час спадного Місяця, такими як негативні погодні умови, зміни у зростанні рослин або активність тварин.

Ці прикмети та забобони можуть варіюватися залежно від культурних та релігійних традицій, і вони можуть не мати наукового обґрунтування. З усім тим, вони відображають вірування та звичаї багатьох людей і можуть мати символічне значення в їх житті.

Астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, віщування, мольфарство, екстрасенсорика — не є науками і передбачення не завжди справджуються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще.

Нагадаємо, що раніше тарологиня передбачила ситуацію на фронті

Читайте також: 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація