Сумісність знаків зодіаку: які жінки подобаються чоловікам?

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Знаючи вплив планет на особливості особистості і характеру потенційного партнера, можна уникнути багатьох неприємностей і зробити особистий зв'язок ще міцнішим.

Тема сумісності та перспектив взаємостосунків є однією з найбільш популярних, тому детальніше про неї вирішила розповісти астрологиня Марина Скаді.

Жінок завжди цікавить питання про те, які жінки приваблюють просунутого і заможного чоловіка, як привернути його увагу. Знаючи вплив планет на особливості особистості і характеру потенційного партнера або кожного з учасників взаємостосунків, можна уникнути багатьох неприємностей і зробити особистий зв'язок ще міцнішим.

Овен-чоловік імпульсивний, самостійний, активний, яскраво проявляє себе і впевнений у своїх силах, воліє мати стосунки з дисциплінованою жінкою, яка вміє обмежувати себе. Тактовна жінка, врівноважена і спокійна, допомагає чоловікові-Овну посилити свої найкращі якості та делікатно підказує, як усунути свої вади.

Телець-чоловік, впевнений у собі, відчуває землю під ногами, здатний оформлювати, надавати міцність, надійність і стійкість, звертає увагу на фатальних жінок, здатних провести його через трансформацію життя. У цих жінок він вчиться проникати в глибокі емоційні шари, перетворювати енергії, пропускати їх крізь себе.

Близнюки-чоловік, який прагне до пізнання, різноманіття зв'язків, що передає інформацію в навколишньому світі, буде радий спілкуванню з жінкою, яка навчить його синтезувати знання, виходити за рамки звичайного кола, враховувати минулий досвід і розширювати свій кругозір. Чоловіка, народженого під знаком Близнюків, приверне жінка, яка має талант вчителя або філософа.

Рак-чоловік, орієнтований на емоційні зв'язки, що має потребу "глибинних" почуттів, сприймає і зберігає енергії навколишнього світу, шукає жінку, яка навчить його контролювати свої почуття і відпускати - "розтискати клішні". Ідеальна партнерка для чоловіка-Рака - та, яка визначила свою основну мету, способи і засоби її досягнення.

Лев-чоловік, що випромінює енергію навколо себе, творить і дає світло і щастя, безумовно, гідний бути в центрі, радувати всіх і заряджати життєлюбством, потребує неординарної жінки, яка усвідомлено застосовує і втілює в реальність всі незвичайне і прогресивне. Якщо чоловік-Лев забуває про власні бажання поряд з нею, значить, вони одне одного знайшли.

Діва-чоловік, який працює з фізичним планом, схильний до порядку, розбору і аналізу деталей навколишнього світу, відчуває потребу у взаєминах з жінкою, яка знайде способи розвинути її уяву, допоможе розвинути почуття краси. Поруч з нею Діва-чоловік розвине свою інтуїцію і проявить її в реальності.

Терези-чоловік шукає і, завдяки жінці, знаходить способи досягнення гармонії і збереження рівноваги з навколишнім світом. Потреба в імпульсі ззовні змушує його шукати різку, яскраву, ініціативну жінку, яка допомагає усунути нерішучість, коливання, нестійкість у соціальній сфері.

Скорпіон-чоловік, для якого почуття краси і гармонії, спокійне і природне бажання зберегти стійкий стан рівноваги в собі і в навколишньому світі у вигляді матеріальної форми, є основою, прагне до взаємин з жінками, здатними накопичувати і глибоко сприймати реальний, фізичний світ.

Стрілець-чоловік, який поширює світло та енергію на всіх, здатний перейти на новий рівень і розширити свій кругозір, завдяки високодуховній жінці. Вона допоможе в методиках і теоріях, які сприяють цілісному сприйняттю дійсності, підтримавши у чоловікові прагнення до краси і перспектив.

Козоріг-чоловік, сміливий і впевнений у собі, не проти стати на місце партнерки і показати, що він розуміє її і готовий допомогти. В турботі проявляється його кохання, якщо жінка це зрозуміє, вони будуть щасливі. Важливо, щоб жінка попалася із почуттями, ніжна, здатна розчинити лід у серці чоловіка-Козорога.

Водолій-чоловік, вільний та незалежний, разом з розумною, яскравою жінкою здатний подолати всі перешкоди і внести в навколишній світ щось нове. Його жінка повинна вміти правильно виставити оцінку тому, що відбувається, поширювати позитив і сміливо рухатися в невідомі напрямки.

Чоловік-Риби має розвинену уяву, як правило, прагне до духовного розвитку, здатний оформити почуття краси в реальних речах. Жінка, яка бажає завоювати такого чоловіка, повинна упорядковувати, визначати реальну, практичну складову кожної деталі цього світу. Чоловік-Риби поруч з такою жінкою почуває себе впевнено і знаходить підтвердження своїх снів і здогадкам.

Читайте також: Гороскоп кохання на червень 2020 року

Залиште свій коментар

Вибір редакції