Таропрогноз на 19-25 жовтня: що карти нам віщують

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Таропрогноз на 19-25 жовтня: що карти нам віщують

ТСН.ua

Карти Таро дозволяють дізнатися більше про власну особистість.

Карти Таро давно вже перейшли з розряду езотеричної практики до інструментів психолога. Навіть відомий психіатр Карг Густав Юнг визнавав, що на Таро зображені архетипи - образи, які притаманні підсвідомості усіх людей, тому картам вдається так точно прогнозувати ймовірне майбутнє та аналізувати теперішнє. 

Також карти Таро можуть допомогти вам дізнатися відповіді на запитання, які вас хвилюють. Тому читайте таропрогноз на 19-25 жовтня від езотерикині Олени Кузьмич.

Прогноз Таро на кохання та стосунки

Карта тижня "Королева кубків" 

Ця карта свідчить про те, що поруч з вами є або незабаром з'явиться людина, яка буде зразком люблячої чесноти, людина, яка серцем буде чистіша, ніж більшість людей. Також ця карта розповідає про відданого та вірного друга. Знайдіть таку особу в своєму оточенні, бо її поради про ваші стосунки будуть дуже важливими.

"Королева кубків" завжди готова прийти вам на допомогу і стати вашою "жилеткою" для переживань та емоцій. 

Ця карта повідомляє про те, що ваші певні емоції уже зародилися всередині та почали діяти. Зараз ви почуваєтеся безпечно, ця карта Таро акцентує увагу на спокої та гармонії довкола вас.

Прогноз Таро на роботу та кар’єру

Карта тижня "Вісімка пентаклів" 

Ця карта описує мудрість, обережність у справах. Якщо ця карта з'явилася в розкладі, то йдеться про повільний, але правильний рух уперед. Професійна та якісна робота дасть свої плоди. Сконцентруйтеся на роботі і ви отримаєте хороший результат. Насолоджуйтеся вашими талантами та вміннями. 

Можливо, такий стан справ видасться вам рутиною, але так і має бути. Не слід думати, що ви вхопили "зірку з неба". Докладіть усіх зусиль, щоб чесною працею отримати бажане.

Прогноз Таро на фінанси

Карта тижня "Двійка пентаклів" 

Баланс - ключове слово цієї карти Таро. Зміни, які ви хочете здійснювати, мають бути гармонійними. Будьте гнучкими, щоб отримати більше коштів за свою роботу. Не варто метатися з боку в бік. Спробуйте контролювати кілька справ, ситуацій, проєктів одночасно. 

Не піддавайтеся на чутки про ваш фінансовий стан, зайві нерви тільки вам зашкодять. Зараз вам знадобляться ваші ділові навички та вміння викручуватися з різноманітних ситуацій. 

Читайте також: 

Наступна публікація