Таропрогноз на 26 квітня-2 травня: що карти нам віщують

Автор
Олена КузьмичОлена Кузьмич
Дата публікації
Перегляди
1714
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Таропрогноз на 26 квітня-2 травня: що карти нам віщують

Фото: Pexels

Карти Таро дозволяють знайти свій шлях у житті.

Таро - це колода з 78 карт, які з'явилися у Середньовіччі та були своєрідною енциклопедією символів для тогочасних людей. У них вдало поєдналися християнські та язичницькі елементи, які дозволяють трактувати майбутнє. Цікаво, що тих, хто ворожить на цих картах, називають не ворожками, а читачами Таро. 

А для того, щоб дізнатися більше відповідей про власне майбутнє, читайте таропрогноз на тиждень - 26 квітня-2 травня від езотерикині Олени Кузьмич

Прогноз Таро на кохання та стосунки 
Карта тижня "Диявол" 

Ця карта, яка належить до старших арканів, тобто, таємниць Таро, розповідає про матеріалізм та спокуси, а іноді - і брехню. Вона повідомляє про невігластво у стосунках, бажання влади та грошей, несвідомі інфантильні реакції, певну одержимість у стосунках, відмову від контролю, маніпулювання оточенням, негативне мислення та обмежене сприйняття. 

Ця карта додає, що саме наш внутрішній диявол є причиною більшості наших проблем, які викликані відсутністю усвідомлення своїх дій та ілюзіями. Вона підказує, що слід визнати межі своїх можливостей, пізнати себе та інших, зрозуміти, що нас сковують вузькість поглядів або й навіть очікування інших людей. 

Також ви можете бути по руках і ногхм зв'язані своїми страхами, переконаннями або поганою ситуацією. Ви можете не помічати правди. Тому саме час перевірити власні судження та впевнитися, що вони - ваші.

Прогноз Таро на роботу та кар’єру
Карта тижня "Десятка мечів" 

Ця карта Таро повідомляє про просвітництво, переломний момент, а іноді й мучеництво у сфері роботи та кар'єри. Протягом цього тижня ви можете перебільшувати жалість до себе, відчувати, що все - проти вас, грати в жертву та відмовлятися від ілюзій. 

Передовсім йдеться про кінець старого циклу та початок нового. Перед тим, як вирушати на новий шлях у життєвій дорозі, ви маєте позбавитися від старих зв'язків, скинути важкість минулих емоцій і попрощатися зі своїм старим "Я". Настав час навести лад у своєму житті. 

Також варто усвідомити, куди завели вас ілюзії. Потрібно дивитися у майбутнє та залишитися позаду минуле. Ви досягнули нижньої точки падіння, гірше все не буде. Єдиний шлях для вас - це нагору. Ви переоцінюєте свої проблеми та вам подобається грати роль жертви. Краще підготуватися до змін, для початку - в думках.

Прогноз Таро на фінанси
Карта тижня "Башта" 

Ця карта свідчить про зовнішні зміни, несподівані події, появу чогось нового, розуміння того, що ніякий захист не дасть повної безпеки, необхідність швидко пристосовуватися до змін, раптово розуміти істину суть подій, несподівані виклики та певний хаос довкола вас.

Ця карта з'являється у той момент, коли ви відчуваєте кардинальні зміни або вони очікують вас у близькому майбутньому. Іноді руйнування приносять звільнення від обмежень та новий погляд на речі. 

Зараз потрібно не уникати проблем, а зустрітися з ними обличчям в обличчя. Перебудуйте все заново. Ви отримаєте силу, щоб пристосуватися до нових обставин і рухатися далі. 

Читайте також:

Новини України: що навіщували карпатські мольфари

Новини України: що навіщували карпатські мольфари

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1714
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація