Таропрогноз на 26 липня-1 серпня: що карти нам віщують

Таропрогноз на 26 липня-1 серпня: що карти нам віщують

Фото: Pexels

Карти Таро допомагають зрозуміти, що ми хочемо далі.

Карти Таро - це чудовий порадник, який може допомогти вам стати кращою версією себе. Також ви можете звернутися до них за допомогою у будь-який час доби. А для того, щоб дізнатися більше відповідей про власне майбутнє, читайте таропрогноз на тиждень - на 26 липня-1 серпня - від майстрині Таро Олени Кузьмич

Прогноз Таро на кохання та стосунки 
Карта тижня "Дев'ятка мечів"

Ця карта свідчить про мучеництво, нервовість, переповнення емоціями, тривожні думки, розуміння неправильності своїх дій, бажання повернутися в минуле та все змінити, страх перед невідомим, безсонні ночі, раптове горе, почуття поразки тощо. 

Хоча з першого погляду, ця карта може здатися дуже темною у масті мечів, вона несе хорошу звістку про те, що темні часи скоро закінчаться. Ми можемо підняти голову та побачити сонячне світло навіть з глибин відчаю та горя. 

Вона підказує, що настав час подумати про причини своїх мук та нещасть. Вона приведе нас до усвідомлення причини труднощів. Також знайдіть причини, які гальмують ваш рух вперед. Намагайтеся знайти свої вразливі місця. Настав час попрацювати над помилками та негативними почуттями. Обирайте нові пріоритети. 

Прогноз Таро на роботу та кар’єру
Карта тижня "Туз пентаклів"

Ця карта повідомляє про процвітання, родючість, але й реалізм. Ця карти свідчить про практичні досягнення та усвідомлені результати, довіру у будь-якій ситуації, пошук щастя та багатства, занурення у реальний світ.

Потрібно навчитися витягувати успіх зі всього. Зараз не час будувати повітряні замки, потрібно створювати надійні плани і ретельно пропрацьовувати всі деталі. Використовуйте свої практичні знання та вміння заради себе та свого майбутнього. Йдеться про нові починання, але приземлені, практичні та доступні. Почніть діяти вже зараз, щоб добитися результатів. 

Також ця карта підказує, що ви перестали думати про свої духовні потреби та сконцентрувалися на грошах та матеріальних благах. 

Прогноз Таро на фінанси
Карта тижня "Паж кубків" 

Ця карта розповідає про сприйняття, чуттєвість та душевні пориви. У вашій справі допоможе демонстрація почуттів, справжні пориви, довіра своїй інтуїції, початок чогось нового. 

"Паж кубків" символізує емоційну чуттєвість з позитивного боку. Потрібно більш сприймати потреби інших людей, а також внести творчу жилку у вашу роботу. Подумайте, що ви вносите у свою справу, а що - ваші партнери. 

Попереду вас чекають нові перемоги і ви з головою поринете у справи. 

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація