Таропрогноз на 29 червня-5 липня: що карти нам віщують

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Карти Таро дають змогу опанувати свій внутрішній світ, скористайтеся їхньою допомогою.

Протягом віків карти Таро були таємницею за сімома замками або інструментом для утаємничених. Зараз їхня мудрість доступна усім, то скористайтеся порадами цієї філософської системи символів протягом прийдешнього тижня. Читайте деталі у таропрогнозі на черговий тиждень від езотерикині Анастасії Лисициної.

Прогноз Таро на кохання та стосунки

"Сонце"

Таро, старші аркани_14

Протягом наступних семи днів ситуацію у коханні та стосунках, дружбі та партнерстві характеризуватиме карта Таро під назвою "Сонце". Це позитивна карта, яка говорить про радощі життя. Вона нагадує про те, що у стосунках варто радіти навіть найпростішим речам. У любові покажіть, що у вас справді велике серце. Дійте щиро та від душі, будьте дуже простими. Балуйте людей, яких ви любите.

Любіть життя та приймайте себе, такими якими ви є. Грайтеся з дітьми, якщо вони у вас є. Відвідайте, не забуваючи про правила карантину, похресників чи близьких. Таке приємне спілкування зарядить вас енергією для нових звершень.

Прогноз Таро на роботу та кар’єру

"Четвірка мечів"

Таро, мечі_13

Час перепочити. Подумайте, що допоможе вам розслабитися, щоб мати сили для роботи та руху кар’єрними сходами. Іноді якісь новації ліпше відкласти до ліпших часів. Змиріться з тим, що на роботі буде гальмування, а можливо, щось доведеться "заморозити".

Беріть паузу, жалійте себе, аж поки не наберетеся сил. А іноді просто нічого не робіть. Ставтеся до себе м'яко та з любов’ю, бо виснажені ви все одно нічого не вдієте. Вам потрібно відновити свої ресурси, зокрема й моральні, щоб рухатися далі.

В житті є дні, які потрібно просто пережити, то просто поводьтеся спокійно та очікуйте, що подарує вам тиша.

Прогноз Таро на фінанси та кошти

"Четвірка пентаклів"

Таро, пентаклі_13

Ощадливість ще нікому не завадила. Очікуйте стабільності, але не гнучкості. Будьте обережними з грішми. Прагніть до захищеності. Попереду на вас чекає спокій, небезпека може виникнути тільки в ситуації, коли доведеться ризикнути.

Проте разом з цим не ходіть по колу, а таки наважтесь на перший крок. Перерахуйте свої гроші. Перевірте бухгалтерські документи. Наведіть лад у фінансових справах.

Читайте також: Що зірки нам пророкують: гороскоп на 29 червня - 5 липня 2020 року

Залиште свій коментар

Вибір редакції