Вальпургієва ніч 1 травня 2024 року: історія свята та що категорично заборонено робити

Вальпургієва ніч 1 травня 2024 року: історія свята та що категорично заборонено робити

У багатьох країнах Вальпургієва ніч святкується запаленням вогнів та маскарадами / Фото: Associated Press

Вальпургієва ніч — це нащадок кельтських святкувань з пошанування вогню.

Вальпургієва ніч — це традиційне свято, яке справляється у ніч проти 1 травня, і має глибокі корені в європейських народних традиціях та язичницьких обрядах. Це свято вшановується у різних країнах у різний спосіб, але в основі його завжди лежать теми весняного відродження, захисту від злих духів та магічних обрядів. Ось деякі приклади святкування Вальпургієвої ночі у різних країнах:

  1. Німеччина: у Німеччині Вальпургієва ніч знаменується захопливими святковими заходами. Люди сходяться до великих травневих вогнищ, де вони співають пісні, танцюють та святкують весняне пробудження природи. 

  2. Швеція: у Швеції Вальпургієва ніч святкується вечорами-маскарадами, великими вогнищами та спеціальними танцями. Важливою частиною святкування є також збирання квітів та гілок, які використовуються для прикрашання домівок.

  3. Фінляндія: У Фінляндії Вальпургієва ніч святкується розпалюванням багатьох травневих вогнищ по всій країні. Люди збираються разом, щоб співати, танцювати та насолоджуватися вогнями. Традиційно також вшановується  розквіт весняного сільськогосподарського року. 

  4. Ірландія: У Ірландії Вальпургієва ніч, відома як Белтайн, є часом великих фестивалів та обрядів. Люди розпалюють вогні, влаштовують веселі вечори, танцюють навколо прикрашених травневих жезлів та виконують різноманітні магічні обряди для вшанування приходу літа.

Ці приклади святкування Вальпургієвої ночі демонструють багатство народних традицій, пов'язаних з цим святом, а також його значення як символу остаточного відродження природи та магічного впливу.

Існують різні традиції та переконання, пов'язані з Вальпургієвою ніччю, тому заборонені дії можуть відрізнятися залежно від культурних традицій та вірувань. Однак, деякі загальні обмеження, які можуть бути рекомендовані, містять таке:

  1. Уникнення негативних енергій: цієї ночі варто уникати приваблення негативної енергії або провокування конфліктів, оскільки віриться, що це може спричинити небажані події або злидні.

  2. Втрата зв'язку з духовними принципами: У цей час важливо залишатися зосередженим на духовних цілях та практиках, уникати відволікань або розпилювання енергії на поверхневі аспекти життя.

  3. Використання магії без обережності: якщо ви виконуєте магічні практики, варто робити це з уважністю та повагою до енергій Вальпургієвої ночі, уникати зайвих маніпуляцій або необдуманих ритуалів.

  4. Порушення місцевих традицій: рекомендується поважати місцеві культурні та релігійні традиції під час святкування Вальпургієвої ночі та уникати дій, які можуть образити чи порушити ці традиції.

Ці заборонені дії можуть допомогти зберегти гармонію та безпеку під час святкування Вальпургієвої ночі та зберегти позитивну енергію та важливість духовних практик.

Нагадаємо, що раніше ми писали про Вальпургієву ніч, або Кроки Першотравня

Астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, віщування, мольфарство, екстрасенсорика — не є науками і передбачення не завжди справджуються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще.

Нагадаємо, що раніше тарологиня передбачила ситуацію на фронті

Читайте також: 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація