Врожайна повня 3 серпня: що можна і що категорично заборонено робити

Дата публікації
Перегляди
3974
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Врожайна повня 3 серпня: що можна і що категорично заборонено робити

Фото: ТСН.ua

Повний місяць — це дуже ресурсний час з погляду енергії.

Сьогодні ввечері над Україною зійде повний місяць. Як тільки не називають цю повню — врожайною, зерновою, місяцем серпів та снопів, грозовим і громовим місяцям і навіть місяцем осетра. Ці назви походять з різноманітних календарів народів світу, але, можливо, які назви колись існували й в українців.

Відзначимо, що сьогоднішня повня — в астрологічному знаку Водолій. Що це означає і що можна і що категорично заборонено робити під час цієї повні — читайте в матеріалі від езотерикині Анастасії Лисициної.

Зауважимо, що повня дозволяє розкритися нашому індивідуальному потенціалу. Вважається, що у цей період особливо активізується підсвідомість та інтуїція. Тому не витрачайте сьогодні дорогоцінний час даремно. Повний місяць, як відомо, має неоднозначну репутацію. Вся річ у тому, що в цей час (під час повні та за день до і день після - Ред.) наші емоції знаходяться поза контролем, вони зашкалюють і навіть "вивести з колії". Для того, щоб мінімізувати негативний вплив цього емоційного потоку, постарайтеся поспостерігати за собою і своїми емоціями.

Додамо, що ця повня особлива тим, що її основна тема — це врожай, адже минуло вже понад пів року 2020. Тому треба підбити проміжні підсумки власного життя і розпочати підготовку до зими. Ця повня — своєрідний час для балансу між надією і страхом. Помізкуйте над тим, чим потрібно пожертвувати, щоб отримати щедрий урожай від всесвіту. Також цей повний місяць — це хороша нагода, щоб відсвяткувати свої досягнення, розділити успіхи з друзями та близькими. Ця повня закінчує особисті жнива, які розпочалася на Ламмас — язичницьке свято першого врожаю, яке в Україні перетворилося на свято Іллі. Нас всіх зараз чекає трансформація, пам’ятайте про це.

Що категорично не можна робити під час повного місяця:

не дозволяйте іншим втягувати вас у суперечки та конфлікти;

уникайте вживання алкоголю;

операції та хірургічні процедури краще відкласти;

не з'ясовуйте стосунки.

Що варто робити під час повні:

Слід прикрасити оселю розмарином, базиліком, котячою м’ятою та пучечками колосків. Поставте на столі кристали тигрового ока або червоного агату. Кольори цієї повні — червоний, жовтий та помаранчевий.

Спечіть хліб для себе з сіллю і без солі — для пращурів. Благословіть колосся, які ви принесли в оселю. Зробіть ляльку-мотанку з зерном.

Займіться медитацією та постуйте. Повня — чудовий час для того, щоб сісти на дієту або поголодувати кілька днів. Спілкуйтеся з жінками та мамою, покличте подруг в гості.

Дивіться на місяць. Розмірковуйте про добрий врожай на поліпшення у наших розпочатих проєктах, на захист від зла.

Читайте також: Таропрогноз на 3-9 серпня: що карти нам віщують

Наступна публікація