Як кельтське свято Белтайн стало відьомською Вальпургієвою ніччю 1 травня: історія

Як кельтське свято Белтайн стало відьомською Вальпургієвою ніччю 1 травня: історія

Белтайн, як і Вальпургієва ніч, - це свято вогню / Фото: ТСН.ua

Хоча ці два свята мають різне походження, з часом вони стали збігатися в часі завдяки релігійному впливу.

Белтайн і Вальпургієва ніч - два різні свята з різними культурним та історичним корінням, але вони взаємопов'язані через подібність у часі святкування та деякі спільні теми.

Белтайн було одним з чотирьох кельтських язичницьких свят, яке святкувалося на початку травня, зазвичай 1-го числа. Це було свято, присвячене весняному світлу. Белтайн святкувався як час переходу від зими до літа, час, коли природа оживала, і віра в силу плодючості та відродження була особливо сильною. Свято супроводжувалося вогнями, танцями, обрядами фертильності та вогню для захисту від злого духу.

З іншого боку, Вальпургієва ніч бере своє ім'я від святої Вальпургії, англійської місіонерки, яка працювала в Німеччині у VIII столітті. Її свято вшановувалося 1 травня і також супроводжувалося вогнями та обрядами для захисту від злих духів.

Хоча ці два свята мають різне походження, з часом вони стали збігатися в часі завдяки релігійному впливу та переплелися через культурні обміни та асиміляцію. Коли християнська церква поширила святкування Вальпургієвої ночі, вона частково замінила та адаптувала язичницькі традиції, як-от обряди вогню, що святкували Белтайн. Таким чином, Вальпургієва ніч отримала низку язичницьких елементів, зокрема світла вогню та обрядів захисту, які спільно існують з християнськими традиціями.

Отже, через злиття різних культурних і релігійних впливів Белтайн став частиною Вальпургієвої ночі, а це свято залишилося часом радості, світла та святкування весняного відродження, яке об'єднало в собі елементи різних традицій.

Астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, віщування, мольфарство, екстрасенсорика — не є науками і передбачення не завжди справджуються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще.

Нагадаємо, що раніше тарологиня передбачила ситуацію на фронті

Читайте також: 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація