Як ретроградний Марс впливає на українців: думки астролога, психолога та лікаря

Як ретроградний Марс впливає на українців: думки астролога, психолога та лікаря

За словами психологині, віддати долю на волю планет - дуже поширене серед українців явище.

Віднині і до 14 листопада планета Марс стає ретроградним. Астрологи насторожі. Переконують, що у цей період треба бути дуже уважним, адже можливі неприємності, катаклізми. І це час, коли треба виправляти помилки. Для астрономів - це звичайне явище. Воно трапляється раз в два роки, коли Земля на своїй орбіті наздоганяє Марс, і він наче рухається у зворотному боці.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Астрологиня Валентина Барило каже, що ретроградний Марс може впливати на людей: "Передбачаються неосмислені дії, необдумані вчинки".

Це може призводити до непорозумінь і конфліктів, каже астрологиня. Але додає, що ретроградний Марс - це не про страх, а про виваженість.

"Переглянути щось, ось зараз на ретро Марсі потрібно шукати інші підходи, інші методи, засоби, інструменти, щоб налагодити відносини, врегулювати конфлікт", - пояснює Валентина Барило.

Зайвий раз не ризикувати, не займатись екстримом. Валентина переконує, що започатковувати щось у період ретро Марсу - не надто гарна ідея. А на 25 жовтня в Україні призначено місцеві вибори.

"Все, що починається в період ретро Марса, можна сказати, якщо це політика, це говорить про те, що або воно не тривале, або воно буде з пробуксовками, не все буде вдаватися, то, що люди заявляють", - вважає астрологиня.

Відео Ретроградний Марс атакує: чи залежить доля людини від небесних тіл

Ретроградний Марс атакує. Віднині і аж до 14-го листопада астрологи насторожі. Переконують - в цей період треба бути дуже уважним, адже можливі неприємності, катаклізми. І це час, коли треба виправляти помилки. Для астрономів же це звичайне явище. Воно трапляється раз на два роки, коли Земля на своїй орбіті наздоганяє Марс, і він наче рухається у зворотній бік. То чи залежить доля людини від небесних тіл – у сюжеті.

Ретроградний Марс атакує: чи залежить доля людини від небесних тіл

Психологиня Наталя діяльність астролога-нумеролога не сприймає. За її словами, віддати долю на волю планет - дуже поширене серед українців явище. У непрості часи люди занурюються у світ забобонів. А треба жити реальністю.

"Є люди в силу свого досвіду більш тривожні, в них купа хвилювань. І тут вони чують інформацію – що ти зробиш тето і бути бід. Тоді людина не робить, але в цей момент вона знімає з себе відповідальність за своє життя", - пояснює психологиня.

І це дуже турбує медиків. Лікар Антон Довгопол бідкається - щойно заходять розмови про ретроградні планиди - пацієнти тягнуться до лікарів.

"І люди накручують себе, що в них є захворювання. Що саме через це погіршився стан. Це неправильно. Тому ми людей заспокоюємо і пояснюємо – вчора у вас все було добре, сьогодні вам стало погано, бо ви в новинах подивились про ретроградний марш", - каже лікар.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів