Зростальний Місяць 7-20 липня 2024 року: що означає з погляду езотерики

Зростальний Місяць 7-20 липня 2024 року: що означає з погляду езотерики

Це час для планування і встановлення нових цілей. / Фото: ТСН.ua

У цей період світло Місяця зростає, і він має вигляд як тонкий вигнутий серп на небі.

Зростальний Місяць, який триватиме від 7 до 20 липня 2024 року, має велике значення з погляду езотерики. Цей період вважається дуже сприятливим для початку нових справ, залучення позитивних змін та активного зростання.

Тому пропонуємо вашій увазі інформацію про езотеричну енергію щодо зростального Місяця від езотерикині та майстрині Таро Олени Кузьмич.

Ось кілька основних аспектів, що означає цей період з погляду езотерики:

1. Енергія зростання і розширення

 • Активізація енергії: у цей час відбувається активне наростання енергії, що сприяє реалізації нових проєктів, розвитку ідеї та втіленню планів у життя.
 • Розширення можливостей: енергія зростального Місяця допомагає розширити свої можливості, виявити нові шляхи для досягнення цілей та розвитку.

2. Залучення і накопичення позитивної енергії

 • Залучення благополуччя: це сприятливий час для ритуалів, спрямованих на залучення багатства, успіху та процвітання.
 • Енергетичне очищення: добрий період для очищення свого простору від негативної енергії та залучення позитивних вібрацій.

3. Сприятливий час для початку нових починань

 • Запуск нових проєктів: початок будь-яких нових проєктів, справ чи бізнесів буде мати додаткову підтримку зростальної енергії Місяця.
 • Розвиток навичок і знань: хороший період для навчання, отримання нових знань і вдосконалення своїх навичок.

4. Зміцнення здоров'я і добробуту

 • Фізичне оздоровлення: під час зростального Місяця корисно займатися фізичними вправами, починати нові дієти або оздоровчі програми.
 • Емоційне благополуччя: медитації та практики, спрямовані на емоційне зцілення та гармонізацію внутрішнього стану, будуть особливо ефективними.

5. Посилення інтуїції та духовного розвитку

 • Духовні практики: цей час підходить для медитацій, духовних ритуалів та інших практик, які сприяють зростанню духовної свідомості.
 • Інтуїтивне сприйняття: інтуїція під час зростального Місяця стає гострішою, що допомагає приймати важливі рішення та знаходити правильні шляхи.

6. Гармонізація взаємин

 • Покращення стосунків: сприятливий період для зміцнення чинних стосунків, вирішення конфліктів та залучення нових позитивних знайомств.
 • Ритуали на любов: виконуйте ритуали для залучення любові та гармонії у ваше життя.

Зростальний Місяць від 7 до 20 липня 2024 року є часом активного зростання, реалізації потенціалу та залучення позитивних змін. Використовуйте цей період максимально ефективно для досягнення своїх цілей та гармонізації життя.

Нагадаємо, що раніше ми писали про значення карти Таро "Маг"

Астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, віщування, мольфарство, екстрасенсорика — не є науками і передбачення не завжди справджуються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще. 

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Йдуть за заспокоєнням: дедалі більше людей звертаються до астрології і тарології

Йдуть за заспокоєнням: дедалі більше людей звертаються до астрології і тарології

Повʼязані теми:

Наступна публікація