Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
65 звільнених з полону бойовиків заручників звернулися за грошовою допомогою в 100 тисяч гривень

Жодному з колишніх заручників виплати ще не здійснили.

За матеріальною допомогою в 100 тис. грн звернулися 65 українців, яких звільнили із заручників бойовиків півроку тому, в грудні 2017-го. Проте жодному з них гроші ще не виплатили – тривають перевірки.

Про це повідомили у Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб (МТОТ), передає "Радіо Свобода".

"Після надходження узагальнених списків від обласних та Київської міської держадміністрацій МТОТ… перерахує відповідні кошти органам соціального захисту населення", – повідомили в міністерстві.

Нагадаємо, 27 грудня 2017-го на Донбасі відбувся обмін утримуваними особами. Українській стороні передали 74 людини, проте одна з них вирішила залишитися на окупованому Донбасі (там перебувають родичі). Київ передав бойовикам 233 людини. 24 січня бойовики звільнили ще одного заручника – українського військовослужбовця Романа Савкова. Його обміняли на жінку, яку помилував президент України Петро Порошенко.

Наприкінці січня 2018 року Кабмін ухвалив рішення виплатити по 100 тис. грн допомоги кожному з колишніх заручників бойовиків. Для одержання коштів людина або довірена особа має протягом шести місяців звернутися до органів соціального захисту населення.

Виплати відбудуться лише після перевірки цих громадян Службою безпеки України – на предмет, чи не співпрацювали вони з бойовиками.

ВідеоТристороння контактна група у Мінську обговорить звільнення українських заручників

За словами Ірини Геращенко, переговори будуть дуже важкими на тлі загибелі цивільних, дітей і військових на Донбасі. Крім того, вже два місяці від Москви немає жодної відповіді щодо обміну українських бранців на росіян.

Тристороння контактна група у Мінську обговорить звільнення українських заручників

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції