"99% залежить від РФ": Зеленський розповів про загрозу замороження ситуації на Донбасі

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"99% залежить від РФ": Зеленський розповів про загрозу замороження ситуації на Донбасі

Офіс Президента України

Він заявив, що простіше було б заморозити цей конфлікт.

Президент Володимир Зеленський запевнив, що робить все від нього можливе, аби не допустити замороження конфлікту на Донбасі.

Про це глава держави розповів під час пресконференції на території авіаційного заводу "Антонов" у другу річницю своєї каденції, інформує ТСН.ua.

За його словами, мирне вирішення ситуації на сході України на 99% залежить від РФ.

"Я не знаю, чи може Росія цим пишатися, або навпаки — але це так є. Це питання про заморозку конфлікту — це той 1%, про який я вам говорю відверто. За який зачепився я. Я ним живу, іду вперед, поруч зі мною це робить Андрій Єрмак. Ми чіпляємось за цей відсоток, щоб не заморозити конфлікт", — сказав президент.

Він визнає, що простіше було б заморозити цей конфлікт.

"Простіше заморозити, ми це розуміємо. В цьому не буде зради, все буде нормально. Ну не вийшло. Ну прийде час. Я не боюсь питань, я не боюсь гарячих голів, які щось кричать. Я точно розумію, що роблю. Нічого на боюсь. Знаю, куди йду, знаю — для чого. Мене не цікавить, що десь, хтось, я не обертаюсь. Тільки вперед. Цією вірою живу", — зазначив Зеленський.

Раніше Володимир Зеленський розповів, що зменшення кількості військових РФ на кордонах із Україною дуже повільне і ймовірність ескалації завжди присутня. 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Наступна публікація