Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Активісти розповіли, як бойовики розстріляли сім'ю з Москви через гарний автомобіль

Журналістам показали колишню катівню сепаратистів у Дружківці.

Кількість осіб, які піддавалися тортурам і були вбиті у Дружківці Донецької області, досі невідома широкому загалу. Про це розповіли місцеві активісти кореспонденту ЛIГА.net.

Про звірства бойовиків активісти дізналися від колишніх в'язнів підвалів та від їхніх родичів. Так, вдова і знайомі місцевого бізнесмена Миколи Меренкова, який був звільнений з розстрільної камери, але за рік помер від хвороби, поділилися його спогадами.

Його утримували в камері п'ять днів – не було ні харчів, ні туалету. На лобі бойовики поставили в'язневі мітку зеленкою. Йому пощастило – 5 липня 2014 року, коли бойовики втекли з міста, камери відчинили.

Фотогалерея Катівня бойовиків у Дружківці: кров на стінах, жмути волосся та розстрільна камера (7 фото)

Найбільше, розповідав Меренков друзям, його вразила сім'я з Москви. У Дружківку вони приїхали до родичів. На блокпосту селища Донського їх зупинили бойовики, яким сподобався хороший автомобіль. У камеру до Меренкова потрапили тільки батько, вже з простреленою ногою, і син, а жінку відвезли у невідомому напрямку.

"До вечора вони сиділи, розповідали це Миколі в камері, а ввечері їх вивели з камери у дворик, і Микола у вікно бачив, як їх розстріляли, кинули в багажник і вивезли", - розповіла активістка Ірина Kірікова.

У січні журналісти ТСН.Тиждень розслідували, як Дружківка живе після окупації: мером міста залишалася людина, яка допомагала бойовикам, а проукраїнські активісти зустрічалися мало не підпільно. Подробиці в сюжеті:

Відео Частина звільненого Донбасу і далі потерпає від сепаратизму

Залиште свій коментар

Вибір редакції