Амбіції Путіна не обмежуються Україною: американський генерал назвав наступну жертву

Амбіції Путіна не обмежуються Україною: американський генерал назвав наступну жертву

Генерал Веслі Кларк / Фото: Getty Images

За словами Веслі Кларка, зараз Путін вірить, що він перемагає, тому не збирається зупинятися.

Амбіції Путіна не обмежуються захопленням України і якщо українці програють, наступною жертвою агресії можуть стати країни Балтії, або Польща, або Грузія.

Про це заявив колишній головнокомандувач сил НАТО в Європі генерал Веслі Кларк в інтерв'ю Liga.net.

"Москва демонструє давній – йому кілька століть – російський апетит до захоплення чужої землі.  Заяви російських політичних лідерів свідчать, що вони зараз дуже впевнені у собі. Вони відчувають, що час і динаміка на їхньому боці", – сказав американський генерал.

Кларк наголошує, що Україна має зібрати всі свої ресурси, отримати допомогу від союзників, щоб перемогти Росію. На його думку, лише у разі перемоги України світ стане безпечнішим.

"Якщо Україна хоче досягти успіху, вам слід поводитися так, наче ця війна триватиме ще кілька років", – порадив генерал.

Він попередив: якщо Київ віддасть Росії вже окуповані території, за кілька років Україна опиниться у новій війні, адже Путін не збирається зупинятися.

Що буде, якщо переможе Трамп

"Якщо Трамп переможе, він, ймовірно, прагнутиме негайної зустрічі з Путіним. І може схиляти Україну до припинення боротьби та замороження тої лінії конфлікту, яка є зараз", – припустив Веслі Кларк.

Раніше президент Чехії Петр Павел дав невтішний прогноз щодо війни в Україні.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація