Американські контрбатарейні радари без зволікання направлять у зону АТО

Отримана потужна військова техніка буде одразу застосована в гарячій точці.

У Київ прибули літаком із США контрбатарейні радари американського виробництва. Розвантажувати їх почали вечором у суботу в аеропорту "Бориспіль", ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Всього до України передано 14 таких установок. Вони не нові, але значно сучасніші за аналоги, котрих і без того не так багато у вітчизняній армії. Основна цінність цих радарів у тому, що вони допоможуть удесятеро швидше розшукувати вогневу позицію ворога. І, відповідно, швидше давати відповідь, бо на війні кожна секунда – це життя солдата.

Ця зброя передана безоплатно. Партія не є першою – торік американці вже передавали дві менш потужні установки. Вони були спрямовані на Львівщину на бойове злагодження. Теперішню партію радарів направлять із Києва безпосередньо в зону проведення АТО.

На розвантаження радарів прибув президент України Петро Порошенко. Він подякував США за дієву підтримку та наголосив, що отримана зброя слугуватиме для стримання агресора.

Кореспондент ТСН Ганна Бока

США передали потужну зброю Україні

Зброю зустрічали в аеропорту "Бориспіль". Американці надали Україні спеціальні радари, які можуть в десятеро швидше розшукувати вогневу позицію ворога, а отже і швидше давати відповідь на ураження. Станції не нові. Те, що не знадобилося американцям вони передали на український фронт безплатно. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: