Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Аптеки немає, але по хатах вже не стріляють: як живе звільнена рік тому Катеринівка на Луганщині

Втім, по околицях населеного пункту "гупають" щодня.

Уже рік як не сіра Катеринівка, яку взимку минулого року українська армія оголосила звільненою, живе без пострілів. Але не смалять лише по хатах. У дні, коли по всьому фронту відносне затишшя, люди все одно прокидаються від звуків пострілів на околиці села. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Військові кажуть, що посунули позиції, розмістились аж за краєм села. Ворогу через мирних, які тут залишилися, відповідати важко. "Вони стоять ближче до населених пунктів, адекватну відповідь не даси, вистрілити не можна, тому що там цивільні", - розповідає військовослужбовець ЗСУ з позивним "Ведмідь".

Офіційно про звільнення Катеринівки оголосили у лютому 2018. Пройшов майже рік, люди кажуть, життя як ішло, так і йде. Воно не покращилось і не погіршилось, єдине, не працюють аптеки, магазин працює до опівдня. По ліки та харчі місцеві мешканці їздять у сусідні Гірське та Золоте.

Але, кажуть, добре, що не стріляють. Втім, не стріляють по селу, каже місцевий мешканець Віктор, а ось по околицях "гупають" щодня.

Кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська

ВідеоРік після звільнення: як нині живуть у прифронтовій Катеринівці

Уже рік як не сіра Катеринівка, яку взимку минулого року українська армія оголосила звільненою, живе без пострілів. Але не смалять лише по хатах. У дні, коли по всьому фронту відносне затишшя, люди все одно прокидаються від звуків пострілів на околиці села. 

Рік після звільнення: як нині живуть у прифронтовій Катеринівці

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції