Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Атмосфера фронту на Світлодарській дузі: важка земля і порося під обстрілами

Військові тримають передову, попри всі труднощі.

В зоні бойових дій на Донбасі на мінах підірвалися двоє військових. Це солдати 129-ї гірсько-штурмової бригади Роман Магас та Сергій Дронов, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Також двоє армійців зазнали смертельних поранень під час обстрілу, одна з жертв - 19-річна Олеся Бакланова. Вона загинула в районі шахти Бутівка, ще один боєць віддав життя за Україну біля Золотого.

ВідеоЗнову втрати: двоє українських військових підірвалося на мінах

Це солдати 129-ї гірсько-штурмової бригади - Роман Магас та Сергій Дронов. Також двоє армійців отримали смертельні поранення під час обстрілу. Одна з них - 19-річна Олеся Бакланова у районі шахти Бутівка - ще один боєць - біля Золотого. В цей день дівчина написала рапорт, аби її відпустили скласти іспит. Міни сипляться на Світлодарську дугу. 

Знову втрати: двоє українських військових підірвалося на мінах

Ярослав показує свіжу вирву – хлопцю 20 років, ховатися від ворожої смертоносної зброї вже навчився справно. "Коли почули такий свист, то троє в одні двері вмістилися – вбігали, чи застрибували, чи залітали", - каже він. Коли залізяччя припиняє сипатися на голови, солдат біжить до Настюші – свинки, котру купив поросятком у місцевих і вирощує, аби відсвяткувати день народження.

Боєць Віктор пояснює, що у ворогів пройшла ротація, і нові сусіди навпроти йому особисто не подобаються. "Заїхали нові, вже підготовлені, відкривають вогонь на краження, дуже прицільно стріляють", - пояснив він. Раніше військовий працював альпіністом у Туреччині, але на Світлодарці, в бронежилеті та з автоматом, йому подобається більше. "Після турецької неволі відчуваю себе людиною", - каже він.

Аби ворог не дістав, воїни щодня риють сховки, хоча із землею на дузі не пощастило – вона важка, довбати доводиться всім, чим тільки можна, а вона ледве піддається. Боротися доводиться буквально за кожен сантиметр. На іншій ділянці фронту Світлодарської дуги земля м’якша, укріплення облаштовувати простіше, і це одразу відчувається – окопи на повний людський зріст. Однак намагання дістати бійців ворог не зупиняє і там – щодня гатить із мінометів.

Кореспондент ТСН Наталя Нагорна

Залиште свій коментар

Вибір редакції