Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
АТО на Донбасі може тривати й під час операції Об`єднаних сил - Генштаб

Операція Об’єднаних сил почнеться з введення відповідного указу президента України.

Офіцер управління правового забезпечення Генерального штабу Збройних сил України Юрій Бобров заявляє, що Антитерористична операція може тривати й під час операції Об`єднаних сил.

За його словами, ці заходи не взаємовиключні, передає УНІАН. Про це Бобров повідомив сьогодні, 6 березня, на брифінгу в Києві.

«Потрібно розділяти поняття АТО - вона передбачена законом про боротьбу з тероризмом і оголошується рішенням керівника Антитерористичного центру при СБУ. Така операція була оголошена 2014 року - вона триває і незалежно від виконання норм цього закону (про реінтеграцію Донбасу – Ред.) рішення про продовження чи припинення проведення цієї операції буде прийматися керівником Антитерористичного центру при СБУ», - зазначив Бобров.

При цьому він додав, що операція Об’єднаних сил почнеться з введення відповідного указу президента України

«Звичайно, що для виконання вимог закону, командувач Об’єднаних сил та об’єднаний оперативний штаб будуть мати право та будуть залучати в тому числі і працівників СБУ для виконання відповідних завдань з відсічі збройної агресії РФ та звільнення окупованих територій. Потрібно розділяти питання АТО та питання, визначені законом щодо відсічі збройної агресії», - додав офіцер Генштабу.

ВідеоВизнання агресора: Порошенко підписав Закон про деокупацію Донбасу

Верховна Рада ухвалила закон місяць тому, і от президент поставив під документом свій підпис. Відтепер на законодавчому рівні визнано, що Росія є країною-агресором, і що саме на ній лежить моральна та матеріальна відповідальність за анексію Криму та окупацію Донбасу.

Визнання агресора: Порошенко підписав Закон про деокупацію Донбасу

Він також зазначив, що АТО завершиться, коли останній учасник незаконного збройного формування на Донбасі, останній терорист буде затриманий і доставлений до правоохоронних органів України.

«Не ототожнюйте АТО з операцією Об’єднаних сил - це зовсім інші речі. Одне не виключає другого. Я переконаний, що АТО продовжиться незалежно від того, коли почнеться, чи коли завершиться операція Об’єднаних сил», - сказав Бобров.

Нагадаємо, на окупованому Донбасі завершується АТО і починається новий етап – операція Об'єднаних сил. З такою заявою 22 лютого виступив начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко. Це стало можливо завдяки ухваленому нещодавно закону про деокупацію Донбасу – "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях", який президент Петро Порошенко підписав 20 лютого.

Залиште свій коментар

Вибір редакції