Аваков кличе звільнених міліціонерів служити в поліції на Донбасі – ЗМІ

Формувати особовий склад органів МВС у двох областях пропонується з працівників, які не пройшли переатестацію в інших регіонах.

Працівники міліції, котрі не змогли пройти переатестацію та потрапили під звільнення, можуть таки потрапити в поліцію. Але тільки в тому разі, якщо зголосяться служити в Донецькій і Луганській областях, повідомляє Ліга.

Журналісти видання оприлюднили частину документу з підписом міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Як стверджується, це наказ глави МВС, у якому керівнику Національної поліції Хатії Деканоїдзе та головам управлінь поліції на місцях доручено "провести роботу" серед бажаючих далі служити в органах внутрішніх справ поблизу зони АТО. Претендентів планується відбирати з працівників поліції, які не пройшли переатестацію.

Документ Авакова про міліціонерів на Донбасі
Ліга.net
Наказ Авакова про можливість поновлення екс-міліціонерів у поліції

Нещодавно Деканоїдзе заявила, що в Києві внаслідок переатестації було звільнено 80% вищого керівництва і 70% начальників середньої ланки колишньої міліції. Разом із тим вона повідомила, що в поліції не вистачає патрульних.

Днями Аваков розповів, що для реформування структури МВС не вистачає 350 мільйонів доларів. Наступним етапом змін, за словами міністра, має стати реформування інституту дільничних.

ВідеоЯк недореформована поліція Харкова працює за старими схемами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: