Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Аваков розказав, коли буде готовим план з деокупації Донбасу

Міністр хоче долучати громадськість до обговорення на кожному етапі розробки плану.

Арсен Аваков заявив, що план з деокупації Донбасу має бути готовим влітку.

Про це повідомляє прес-служба МВС.

"Вже влітку ми повинні мати цей документ на руках", - сказав міністр. Він пояснив, що документ буде охоплювати дві частини: підготовчу та практичну. Аваков наголосив, що основна мета плану – звільнення тимчасово окупованих територій, відновлення конституційного ладу України, захист прав і свобод громадян.

Також міністр зазначив, що велику роль в його реалізації грає інформаційна складова. "Ми повинні залучати громадськість до обговорення плану та інформувати населення на кожного його етапі", - сказав Аваков.

Очільник робочої групи, радник міністра Іван Варченко розповів, що робоча група виокремила всі виклики та загрози на тимчасово окупованих територіях. Зокрема, кримінального, соціально-економічного характеру, пов’язані з веденням бойових дій, інформаційні, культурні та політичні. Також група напрацювала шляхи їх подолання.

Нагадаємо, Аваков також розповів про ймовірний варіант розвитку подій на Донбасі. Міністр внутрішніх справ вважає, що деокупація українських територій не буде військовою операцією.

ВідеоВизнання агресора: Порошенко підписав Закон про деокупацію Донбасу

Верховна Рада ухвалила закон місяць тому, і от президент поставив під документом свій підпис. Відтепер на законодавчому рівні визнано, що Росія є країною-агресором, і що саме на ній лежить моральна та матеріальна відповідальність за анексію Криму та окупацію Донбасу.

Визнання агресора: Порошенко підписав Закон про деокупацію Донбасу

Залиште свій коментар

Вибір редакції