Авдіївка на генераторах: Жебрівський пояснив, через кого не можуть почати ремонт ліній електропередач

Дата публікації
Авдіївка на генераторах: Жебрівський пояснив, через кого не можуть почати ремонт ліній електропередач

Reuters

На генераторах працюють лікарня і Укртелеком, Авдіївський коксохім забезпечує місто теплом.

Глава Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський повідомив, що російська сторона в СЦКК досі не надала письмових гарантій  припинення вогню в районі поривів ЛЕП біля Авдіївки.

"Сподіваємось отримати гарантії на завтра і зранку електромонтажники готові вийти на відновлення ЛЕП. Станом на сьогодні виявлено два місця пошкоджень лінії електропередач", — написав Жебрівський на своїй сторінці у Facebook.  

Наразі, за його словами, в місті на потужних електрогенераторах працюють лікарня, відділення Укртелекому та інші служби.

Поліція працює в посиленому режимі і забезпечує правопорядок у місті.

"Завтра зранку плануємо від потужного генератора запустити насосну станцію і подати людям у помешкання воду. Авдіївський коксохім від своїх батарей підтримує належне тепло в тепломережах міста. Звертались до Київстару, щоб на час, поки відновимо електропостачання в Авдіївці, вони підключили свої передавачі у місті до електрогенераторів і забезпечили належну роботу мережі", — додав Жебрівський.

Окупанти відкрили потужний вогонь по Авдіївці

Окупанти відкрили потужний вогонь по Авдіївці

Нагадаємо, у результаті нічних обстрілів бойовиків Авдіївка залишилася без світла, а також у місті спалахнуло чотири пожежі. Додамо, що вода у місто поступає самотоком з резервуару. В Авдіївці відсутня електроенергія через пошкодження ЛЕП на території підконтрольній Україні. 

Між іншим, під час перебування на КПВВ Золоте патруль СММ ОБСЄ о 12:55 зафіксував порушення режиму тиші бойовиками незаконних формувань ОРЛО. Вогонь вели зі стрілецької зброї в напрямку Первомайськ–Золоте.

Наступна публікація