Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Автор нового плану щодо Донбасу Сайдік заявив, що альтернативи Мінським угодам немає

Представник ОБСЄ відмовився коментувати реакцію на свій план.

Спецпредставник ОБСЄ у Тристоронньій контактній групі Мартін Сайдік заявив, що альтернативи Мінським домовленостям немає.

Про це він сказав журналістам 30 січня у Мінську, передає "Інтерфакс-Україна".

"Спираючись на свій трирічний досвід роботи, хочу ще раз підкреслити свою повну прихильність Мінським угодам та особисту переконаність у їхній необхідності і безальтернативності для мирного вирішення конфлікту на сході України. Це наше спільне завдання", - сказав він.

Разом з тим Сайдік відмовився коментувати запропонований ним план з врегулювання конфлікту на Донбасі, зазначивши, що йому "нічого повторити з цього приводу".

Спецпредставник ОБСЄ також відмовився коментувати реакцію сторін на свій план. "Я не коментую коментарі", - сказав він.

Нагадаємо, в інтерв'ю австрійській газеті Kleine Zeitung Мартін Сайдік сказав, що в ОБСЄ представили новий мирний план врегулювання конфлікту на Донбасі, який може замінити Мінські домовленості. Автором цього плану є сам Сайдік.

"Протягом останніх років ми побачили, що Мінські домовленості є не зовсім чіткими. Важливим моментом є те, що для реалізації центрального елемента - проведення місцевих виборів - потрібна допомога ззовні. Ми прийшли до висновку, що це може бути тільки ООН", - сказав він, пояснивши, що ОБСЄ повинна оцінювати виборчий процес, а тому організація не може організовувати вибори.

ВідеоОБСЄ пропонує ООН створити спільну миротворчу місію на Донбасі

ОБСЄ пропонує ООН створити спільну миротворчу місію на Донбасі. Про це йшлося на засіданні тристоронньої контактної групи у Мінську, заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін. Напередодні він зі словацьким колегою Мирославом Лайчаком побували у Сєвєродонецьку на Луганщині. 

ОБСЄ пропонує ООН створити спільну миротворчу місію на Донбасі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції