Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Б’ють не по позиціях: позивний "Балу" розкрив особливості останніх обстрілів Пісків

Військові помітили, що противник цілеспрямовано рівняє із землею мирну частину селища.

Бойовики добивають ще дивом уцілілі рештки споруд у селищі Піски під Донецьком. Напередодні по ньому всупереч усім домовленостям і мирним ініціативам били з великокаліберних мінометів і танків, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

На колись людній зупинці транспорту досі висить оголошення про проведення референдуму 4 квітня 2014 року. Наслідки його можна побачити зусібіч навколо – в селищі практично не лишилося вцілілих споруд. Останній тиждень для оборонців Пісків видався найбільш напруженим за кілька місяців – як наслідок, ЗСУ втратили трьох військових загиблими і шістьох пораненими. "Артилерія працювала. Вони ж б’ють не по позиціях, вони село хочуть далі розбити, щоби нам, злим укропам, не було де переночувати", - каже боєць із позивним "Балу".

ВідеоБойовики випустили по Пісках 12 танкових снарядів

Оборону селища тримає і Володимир Бурко, який втратив сина ще влітку 2014 року. Тоді боєць 3-го полку спецпризначення у складі розвідгрупи на БТР продивлявся маршрут проходження колони під Степанівкою і потрапив у засідку. "За 20 хвилин до бою нашому сину зателефонувала його дружина і сказала: Женя в нас буде донька, як ми її назвемо? Женя дуже радів. Через 20 хвилин потрапили в засідку, кулеметна черга пройшла по БТРу, хлопці позлітали. Перша куля потрапила командиру в бронежилет, наступна потрапила в Женю", - розповів батько загиблого. Тоді 23-річний Євген іще відстрілювався, скільки міг, аби прикрити пересування побратимів для відбиття нападу.

Аби пережити втрату сина, батько взяв до рук гітару та почав складати пісні про війну – перша була про командира загиблого Євгена, котрий має позивний "Редут". Лише третю композицію він присвятив синові. Володимир продовжує справу сина – захищає зі зброєю країну від окупанта. Водночас у вільний час пише нові пісні та виступає з концертами перед військовими, вже є лауреатом конкурсу "Пісні, народжені в АТО".

Кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська

Залиште свій коментар

Вибір редакції