Батьки загиблого у Волновасі бійця вже десять місяців з'ясовують причини його загадкової смерті

Командування заявило про самогубство. 

Родина старшого солдата, яка 10 місяців тому поховала сина Сергія Петрика, досі не може з'ясувати обставини його смерті в АТО і отримує протилежні висновки із різних інстанцій. Версію про самогубство батьки відкинули одразу. І врешті їх почули у поліції. Розпочали кримінальне провадження за статтею вбивство. Але слідство просувається украй повільно, йдеться в сюжеті ТСН. 19.30

Петрик помер від вогнестрільного поранення поблизу Волновахи. Командування заявило про самогубство. 

"Як застрелився, причина, не може буде. Хлопець поїхав веселий, гарний, ми збирались з ним удвох їхать в АТО, ремонтували двигун. Ну, не знаю, ну застрелився", - каже батько Віктор.

Сергій говорив із ним по телефону хвилин за десять до смерті. Дивні обставини примусили чоловіка їхати в АТО самостійно розслідувати цей випадок. Він був присутнім на розтині тіла. У довідці про смерть вказано - убивчим став постріл у потилицю - у Сергія був відсутній фрагмент лобної кістки.

"Я бачив на своєму житті, вже мені пришлось бачить самогубць. Коли людина стріляється, вхідний отвір маленький, ледь помітний, а вихідний — великий, бо куля деформується в голові". - розповідає Віктор Петрик.

Знайшли Сергія у кабіні власного КАМАЗа із затиснутим між колінами автоматом. Батько одразу зрозумів, що самогубство інсценували. Щоб примусити слідство почати розслідування за статтею вбивство, він проводив експерименти на собі — стріляв холостими з автомата собі в ногу, щоб показати, які опіки лишаються на тілі самогубці, дослідив кабіну авто. Із зібраними документами пішов до міністра внутрішніх справ.

Поліція почала розслідування вже на статтею вбивство. Застрягли на огляді кабіни авто. Командування військової частини запевняє, вантажівка — у зоні АТО, побратими загиблого стверджують — на території частини на Чернігівщині. 

Слідчий Волноваської поліції, який розслідує цю справу, каже, що і раніше стикався із супротивом командирів. Те, що КАМАЗ таки було знайдено, допоможе просунутись справі.

Батько загиблого каже, що у Волновасі це вже не перший такий випадок і там траплялися ще "самогубства".

Батьки Сергія Петрика через суд вимагатимуть ексгумації тіла сина. І показів свідків — рядових бійців, яких офіційно досі ніхто не допитав. 

ВідеоПодружжя пенсіонерів вже 10 місяців шукають правду про загибель сина в АТО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: