Bellingcat представив нові докази військового вторгнення РФ на Донбас

Фото датоване 26 серпня 2014 року.

Група розслідувачів Bellingcat представила нові супутникові знімки, які свідчать про російське вторгнення в Україну у 2014 році.

Про це йдеться в статті Bellingcat.

Фото датоване 26 серпня 2014 року.

"Супутникові знімки показують розгортання російських військових транспортних засобів та артилерійських позицій, а також нові шляхи переходу в Україну. Час цих супутникових знімків збігаються з основним сплеском діяльності РФ в Україні поблизу пунктів перетину кордону, в тому числі появою російських військовослужбовців в селі, розташованому за 10 кілометрів від пункту перетину кордону", - йдеться в звіті.

Зауважимо, що на супутниковому знімку від 23 серпня 2014 року дана техніка не зафіксована. "Це свідчить про те, що вона з'явилася з 23 по 26 серпня", - наголосили в Bellingcat.

Bellingcat нагадав про Reuters від 26 серпня 2014 року, в якому говорилося про появу десятків "озброєних незнайомців з російським акцентом" в селі в 14 км на північний захід від пункту перетину кордону.

Нагадаємо, що раніше йшлося про те, що РФ готується до війни з країнами НАТО і під найбільшою загрозою опинилися країни Балтії.

Про це заявив директор Інституту зовнішньої політики Дипломатичної академії при МЗС України Григорій Перепелиця.

За його словами, Україна знову опиняється у так званій буферній зоні між країнами НАТО та Росією.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: