Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У планах закупівель речового забезпечення - підсумок для предметів особистої гігієни.

Радник президента України та помічник міністра оборони України Юрій Бірюков повідомив про збільшення фінансування закупівель речового забезпечення для української армії в 2017 році і показав новинки.

Про це він написав у Facebook.

За його словами, у наступному році загальна сума фінансування закупівель речового забезпечення буде збільшена і складе 2.5 мільярда гривень.

У плані закупівель наступного року: три типи берців (літні, демісезонні, зимові) , зимові бахіли, чотири типи головних уборів (кепка-мазепинка, панама, підшоломник, шапка, три типи рукавиць (літні тактичні, демісезонні, зимові), флісовий костюм-утеплювач, три типи натільної білизни (футболка і труси, демісезонна, зимова), три типи шарфів-труб (флісовий зимовий, літній, протимоскітний), окуляри-маска зі змінними лінзами, наколінники і налокітники, наплічники і транспортний баул.

"Ось все це вищеперераховане - вже в планах закупівель 2017 року з цифрами , які вимірюються десятками і сотнями тисяч", - запевнив Бірюков.

Також він інформував про цифри планів закупівель наступного року: розвантажувальна поясна система - 30 000 штук, підсумки для гранат, снайперські - тисячі, підсумки для автоматних магазинів - десятки тисяч, підсумки для аптечки індивідуальної - десятки тисяч.

А ще будуть підсумки для предметів особистої гігієни.

Додамо, що раніше міністр оборони Степан Полторак повідомив про скасування 395 прийнятих наказів, які гальмували впровадження реформ в оборонному секторі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції