Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Без гламуру, але зі справжніми почуттями: як на передовій ООС відзначали день Валентина

Кохання перемагає все – переконані навіть бійці на фронті.

День усіх закоханих не проминув непомітно навіть на фронті, хоча там і не було "валентинок", квітів і шампанського. Натомість кохання перемагає навіть війну, і від того стає особливо міцним, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Оксана – стоматолог з Чернівців. Кілька років тому вона вирішила їхати на фронт, щоб рятувати бійцям зуби. Дмитро – її чоловік. Він пожив кілька днів без Оксани, зібрав речі і поїхав за нею на фронт, бо просто не зміг жити без цих очей з веселими бісиками.

ВідеоБез шампанського, цукерок і квітів: як на фронті святкують День закоханих

Хоч і без валентинок, але день закоханих святкують і на фронті. ТСН зустрілася зпарами, яких не змогла розлучити війна. Всупереч всьому - вони разом. 

Без шампанського, цукерок і квітів: як на фронті святкують День закоханих

Ігор Ященко вже кілька років волонтерить на фронті: організував цілу клініку на передовій за кілька кілометрів від Пісків. А ще заснував фронтове радіо і мовить для військових і цивільних як на цьому,  так і на іншому боці. Не ненависть чи презирство – на війні головне все-таки кохання, вірить  чоловік. І в день Валентина він говорить в ефірі про любов, яке переможе.

А от їхня любов уже перемогла: по розбитих фронтових дорогах вони йдуть разом, узявшись за руки. Віктора Вікторовича призвали, дружина Наталя поїхала за чоловіком під кулі та обстріли – ні діти, ні  начальство не змогли заборонити дружині бути поряд зі своїм чоловіком. Вона миє підлогу, прибирає, готує їсти – і головне, що її Вітя поряд. "Ми не святкуємо, бо в мене кожен день, коли дружина поряд – це свято. Вибачте, будь ласка, ми тут не знаємо, чи буде завтра, чи не буде. Є сьогодні – і треба жити", - каже капітан медичної служби "Айболит".

Волонтер Салім Караме зі своїми лікарями чотири роки безкоштовно лікує зуби українським воїнам.    Раніше їздив сам, тепер уже з коханою дівчиною, яка його розуміє і в усьому підтримує. "Без любові нічого не буває, не любові родина не може жити, без любові діти не можуть бути гідними. Любов – це стрижень усього, що є на світі", - каже він. Ця пара святкує день закоханих без ресторану і дорогого вина, та й взагалі ночують на передовій у землянці без світла. Але для них головне справжнє – те, що вони разом.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Залиште свій коментар

Вибір редакції