Без Росії конфлікт на Донбасі не завершити – глава МЗС Німеччини

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дипломат переконаний, що мир не настане, доки його не захочуть у Москві.

Конфлікти в Сирії та України мають бути вирішені дипломатичним шляхом, однак без участі РФ у цьому процесі результату не буде. Таку думку висловив міністр закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина Гайко Маас, повідомляє УНІАН.

"Війна у Сирії, ймовірно, завершилася би давно, якби це було метою Росії та інших країн", - заявив німецький міністр. Також він погодився, що те ж саме можна сказати стосовно сходу України. "В обох випадках результат залежить від того, що урегулювання не буде, якщо Росія не співпрацюватиме", - заявив дипломат.

ВідеоПутін завітає до Німеччини вперше з моменту анексії Криму

Із візитом в Німеччині Путіна не запрошували цілих чотири роки, звідтоді, як той анексував Крим і розв'язав війну на українському Сході. Однак нині Ангелі Меркель є що обговорити з російським президентом. Говоритимуть, зокрема, про "Північний потік-2", проти якого гостро виступає США, втім Берлін, як і Москва, проект підтримує.

Путін завітає до Німеччини вперше з моменту анексії Криму

За його словами, ФРН докладатиме дипломатичних зусиль, аби стимулювати РФ до мирного вирішення питань. "Саме тому Німеччина відіграє головну роль у зусиллях, аби урегулювати конфлікти в Україні та Сирії. В обох випадках ми намагаємося чогось досягнути завдяки дипломатичним каналам", - наголосив Маас.

Раніше головний дипломат Німеччини запевнив, що позицією по Україні німецький уряд не поступиться. “Якщо ми визнаємо Крим російською територією, то це, можливо, стало б запрошенням для інших діяти з порушенням міжнародного права", - заявив він.

Залиште свій коментар

Вибір редакції