Безпілотник ОБСЄ виявив на окупованому Донбасі танки та новітні російські комплекси радіоелектронної боротьби

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ще на початку серпня спостерігачі не помітили на цій же території нічого підозрілого.

СММ ОБСЄ зафіксувала на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей новітні засоби протиповітряної оборони та радіоелектронної боротьби виробництва Росії.

Про це йдеться у звіті спостерігачів.

Так, 9 серпня безпілотник СММ у Луганську та в районі селищ Лобачеве і Бугаївка зафіксував до 30 танків РФ, реактивну систему залпового вогню, чотири установки зенітно-ракетних комплексів та 26 одиниць причіпної артилерії.

А 28 липня безпілотник ОБСЄ виявив 4 різні системи радіоелектронної боротьби (РБ-341В "Леєр-3", 1Л269 "Красуха-2", РБ-109А "Билина" та спеціальний комплекс для влаштування перешкод безпілотникам "Репелент-1) біля населеного пункту Чорнухине.

Фотогалерея Вантажівки, зенітка, БТРи: в ОБСЄ показали військову колону, яка увійшла до окупованого Луганська (5 фото)

В ОБСЄ наголосили, що зафіксували наявність усіх чотирьох систем уперше. Мовляв, 2 серпня безпілотник СММ, під час здійснення польоту над цією ж ділянкою, не виявив цих систем.

Українська сторона СЦКК зауважила, що усі ці комплекси створені в Росії протягом останніх років.

"РБ-109А "Билина" - взагалі має бути прийнята на озброєння російської армії лише цього року за результатами військових випробувань. Випробування ці, як бачимо, проводяться на території України", - заявили в СЦКК.

ВідеоОБСЄ зафіксувала незаконний в'їзд колони вантажівок з РФ на Донбас

Безпілотник місії ОБСЄ зняв, як з Росії на Донбас заїхали колони вантажівок. А потім виїхали ґрунтовою дорогою назад. Обидві колони зупинялися біля позашляховика, що стояв в полі. Водії головних машин виходили поспілкуватися з людьми з припаркованих машин.

ОБСЄ зафіксувала незаконний в'їзд колони вантажівок з РФ на Донбас

Нагадаємо, що раніше ОБСЄ повідомляла, що в Україну з території Росії в'їхала колона техніки

Вибір редакції