Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Понад 220 родин переселенців, які брали участь в АТО/ООС, забезпечать житлом цього року

Понад 220 родин переселенців, які брали участь в АТО/ООС, забезпечать житлом цього року

Уряд вніс зміни до Порядку використання коштів за бюджетною програмою.

Уряд вніс зміни до Порядку забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції. Таке рішення було прийняте на засіданні уряду сьогодні, 7 травня.

Це дасть можливість у 2020 році забезпечити житлом понад 220 внутрішньо переміщених українських родин. Про це повідомляє пресслужба Міністерства у справах ветеранів України.

Як зазначається, відповідний порядок використання коштів за бюджетною програмою для надання грошової компенсації для придбання житла цієї категорії громадян було приведено у відповідність до Закону України “Про Державний бюджет на 2020 рік”.

Мінветеранів визначено головним розпорядником цих коштів.

За словами міністра у справах ветеранів України Сергія Бессараба, грошову компенсацію з державного бюджету отримають ВПО, які визнані учасниками бойових дій або особами з інвалідністю внаслідок війни III групи у зв’язку з безпосередньою участю в АТО/ООС, потребують поліпшення житлових умов та перебувають не менш як один рік на обліку в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб.

Крім того, окремо внесеними змінами передбачено перерахунок розміру грошової компенсації у разі змін у складі сім’ї заявника, якому призначено грошову компенсацію (народження або смерті члена сім’ї, одруження/розірвання шлюбу, включення до складу сім’ї нових членів сім’ї тощо) у випадку, якщо у день подання заяви та документів грошова компенсація не виплачена, чи виплачена не в повному обсязі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції