Більшість українців продовжує підтримувати дипломатичний шлях повернення окупованих територій – опитування

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За повну відмову від цих територій висловилися лише 8,5% українців.

Після чотирьох років війни на Сході України майже 60% українців продовжують підтримувати дипломатичний шлях повернення українських територій.

Про це йдеться у даних спільного соціологічного опитування центрів Разумкова та SOCIS, а також Київського міжнародного інституту соціології.

Так, 58,7% опитаних вважають оптимальною стратегією вирішення ситуації на Сході України саме політико-дипломатичним шляхом. Лише 11,5% підтримують ідею військового наступу та повернення окупованих територій силою.

Водночас, 10,3% українців вважають, що краще наразі буде ізолювати ці території та заморозити конфлікт з надією, що вдасться повернути їх згодом. Лише 8,5% запевняють, що Україні варто повністю відмовитися від будь-яких спроб повернути окуповані території.

В опитуванні також найбільш важливими проблемами в країні українці назвали війну на Сході, низький рівень доходів та підвищення тарифів на комунальні послуги.

Зазначимо, що на майбутніх парламентських виборах українці можуть провести до парламенту сім партій, а до другого туру президентських виборів мають шанс потрапити щонайменше сімох людей.

ВідеоНа що готові піти депутати, аби залишитися при владі – опитування ТСН

Депутати пішли на канікули, щоб з новими силами повернутися до боротьби за вплив. Скільки грошей вони готові віддати, аби втриматися на плаву - хто сотню тисяч доларів, а хто більше мільйона, - про це у народних обранців розпитала ТСН. 

На що готові піти депутати, аби залишитися при владі – опитування ТСН

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції