Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Біля Станиці Луганської проведуть розведення сил, якщо бойовики не стрілятимуть протягом 7 днів

Сторони також домовилися про ремонт пішохідного мосту.

У районі Станиці Луганської у неділю, 10 грудня, заплановано провести розведення сил і засобів в разі дотримання режиму припинення вогню.

Про це на сторінці у Facebook повідомила Дарка Оліфер, прес-секретар колишнього президента, представника України у Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Леоніда Кучми.

Також вона повідомила, що безпекова ситуація на Донбасі лишається нестабільною, а спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ продовжують констатувати збiльшення кiлькостi обстрiлiв.

”Останнiй обстрiл в районi Станицi Луганської зафiксовано 2 грудня. За умови дотримання режиму тишi з боку ОРЛО впродовж 7 днiв 10 грудня заплановано провести розведення сил та засобiв на цiй дiлянцi”, - заявила Оліфер.

Крім того, вона додала, що сторони домовились про ремонт пішохідного мосту в Станиці Луганській. Зокрема, роботи заплановано на 9-10 грудня із залученням представників СММ ОБСЄ. Роботу контрольного пункту в`їзду-виїзду на цей період буде тимчасово призупинено. "Це оновлення мосту є вкрай необхідним: щодоби його перетинають до 10 тисяч людей. В цей перiод особливо актуальне та важливе відкриття КПВВ "Золоте", - заявила прес-секретар Кучми.

Нагадаємо, що 4 грудня бойовики підступно обстріляли село на Луганщині з використанням забороненої Мінськими домовленостями зброї.

Залиште свій коментар

Вибір редакції