Біля Світлодарської дуги розгортає сили спецназ РФ, у повній секретності готують диверсії — Тимчук

Дата публікації
Біля Світлодарської дуги розгортає сили спецназ РФ, у повній секретності готують диверсії — Тимчук

Російські військові. Архівне фото / Getty Images

"Можливе "полювання" на окремих військових начальників сил АТО", — повідомив Тимчук.

Одразу на кількох ділянках лінії фронту відзначена поява розвідувальних підрозділів по 20-25 осіб спецназу ГРУ ГШ ЗС РФ, розбитих на групи (ДРГ) по 5-6 осіб. 

Йдеться про ділянку від Старогнатівки до Докучаєвська, в районі Тельманового, навпроти Невельського, на лівому фланзі Світлодарської дуги від Троїцького до Розсадок. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук.

"Відмінно екіпіровані, дисципліновані, на передовій "працюють" наїздами, все переміщення — в обстановці максимально можливої секретності (приховують обличчя, жодних відмінностей, один одного називають винятково позивними, а то і номерами)", — повідомив Тимчук.

Він також зазначив, що у район виконання завдань на передовій розвідувальники прибувають на власному автотранспорті.

При цьому з "місцевим" командуванням і бойовиками спілкуються винятково за службової необхідністі, проявляють особливий інтерес до способів інфільтрації у найближчі тактичні тили українських військ (дуже ретельно і приховано вивчають передові рубежі на цілій низці ділянок), використовують для ведення розвідки широкий арсенал технічних засобів (портативні РЛС і засоби радіорозвідки).

"За рядом ознак, ці ДРГ готують низку  "гучних" диверсій проти підрозділів ЗСУ на передньому краї і в тактичному тилу. Судячи із затребуваної командирами цих груп інформації, особливою увагою будуть користуватися КП і ПУ українських військ, склади боєприпасів і паливно-мастильні матеріали, базові табори, стоянки бойової техніки, можливе "полювання" на окремих військових начальників сил АТО", — попередив Тимчук.

Нагадаємо, у зоні АТО бойовики продовжують в односторонньому порядку порушувати будь-які домовленості. За минулу добу загалом було зафіксовано 59 обстрілів. Одного українського військового поранено.

Російські силовики затримали 11 кримських татар в окупованому Криму

Російські силовики затримали 11 кримських татар в окупованому Криму

Наступна публікація