Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Біля Трьохізбенки активізувалися ДРГ бойовиків і "народна міліція"

Ворог прагне виснажити українських військових насамперед психологічно.

На Луганщині ворожі розвідувальні групи підходять упритул до позицій української армії. У селищі Трьохізбенка такі атаки відбуваються ледь не щодоби, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Це один із форпостів української армії по річці Сіверський Донець, яка і є умовною межею між Україною та окупованою її частиною. До позицій терористів там менше кілометра. Звідти вони роблять вилазки на підконтрольну військовим територію та залишають по собі розтяжки. Бійці дуже пильно дивляться під ноги, перше ніж зробити крок. І хоч великих артилерійських дуелей, як у 2014 році, тут нема, натомість військові пильності не втрачають, бо панує інша війна – диверсійна. "По туману та вночі непомітно їх. Приходять, коли завгодно", - зізнається солдат із позивним "Влад".

Відео Військові повідомили про ведення бойовиками диверсійної війни біля селища Трьохізбенка

Також бійці кажуть, що терористи регулярно обстрілюють саме село, де немає військових. Це потрібно для того, аби тримати місцеве населення в страху та налаштовувати проти армії – мовляв, якщо підуть солдати, обстріли припиняться. Крім того, всупереч мінським домовленостям, так звана "народна міліція" впритул до лінії розмежування влаштувала собі полігон, де тестують новинки російського військторгу. Бійці вважають, що пострілами з потужних артилерійських установок бойовики намагаються психологічно тиснути на ЗСУ.

Однак оборонці України на хитрощі ворога не ведуться. У бійців добре працює розвідка, тому вони поінформовані про ротації та справжню кількість терористів і техніки навпроти себе. На маневри ж противника просто не реагують, і відкривають вогонь лише коли бойовики підбираються занадто близько.

Кореспондент ТСН Євген Назаренко

Залиште свій коментар

Вибір редакції