Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Біля українських позицій на Приазов'ї сапери зняли протипіхотні міни з російським маркуванням

Знайшли 18 мін.

Українські сапери поблизу однієї з позицій на Приазов'ї зняли 18 мін на стежці довжиною 10 метрів. Серед снарядів були саморобні та великі протитанкові, а й заборонені міжнародними конвенціями протипіхотні міни з російським маркуванням, йдеться у ТСН.19:30.

Окопи на Приазов'ї всіяні боєприпасами з Росвійськторгу, бо ще нещодавно тут сиділи відпускники з ЕР-ЕФ й стріляли у бік українських позицій. "Коли вони залишали позиції, то покидали все повністю", - каже військовослужбовець ЗСУ з позивним "Мішаня".

Про російську присутність тут говорить покинута зброя й побутові речі. Набої 2000 років, міни з маркуванням, сигарети й консерви з написом "Не для продажу". Утім,  чіпати такі банки заборонено.

Щодня військові на позицях вглядаються у оптику в надії розгледіти так зване "хлібне перемир'я". Для багатьох солдатів воно вже десяте чи 20 за ліком, починаючи з 2014 року.

Відео Одразу 18 мін на кількох метрах стежки зняли українські сапери на Приазов’ї

Серед снарядів були не лише саморобні та великі протитанкові, а й заборонені міжнародними конвенціями протипіхотні міни з російським маркуванням. Подробиці – дивіться далі.  

Одразу 18 мін на кількох метрах стежки зняли українські сапери на Приазов’ї

"Під час перемир'я активізували свої роботи: почали завозити провізію, набої. Працюють навіть вдень також - нічого не бояться", - каже військовослужбовець ЗСУ "Томас".

Підтримує бойовий дух вояків в глибоких шанцях капелан Євгеній. Він тут, каже, не для того аби лізти з порадами в чужу душу, а для того, аби вислухати хлопців коли виникає така потреба. "Війна це великий стрес. Він накопичується: бувають сповідання, бувають бесіди. Цей стрес має солдат звільняти, а капелан має бути поруч і сприймати негатив на себе, молитись за людей", - пояснив "Капелан".

Війна тут дуже змінилась: стріляють, може,й менше, але хлопці  гинути не перестають.

Кореспондент ТСН Руслан Ярмолюк.

Залиште свій коментар

Вибір редакції