Біля Ясинуватої на складі зброї бойовиків стався вибух: загинули та поранені до 20 осіб

Біля Ясинуватої на складі зброї бойовиків стався вибух: загинули та поранені до 20 осіб

Фото: Getty Images

Найманці вживали спиртні напої та палили в приміщенні, де стався вибух. 

У з'єднаннях і частинах 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ продовжує зростати кількість злочинів і надзвичайних подій.

Про це повідомляє Головне управління розвідки міністерства оборони України у Facebook.

Зокрема, на блокпосту 11 окремого мотострілецького полку (Донецьк) 1 АК у районі Ясинуватої в приміщенні для зберігання зброї та боєприпасів стався вибух. Унаслідок інциденту загинули та поранені до двадцяти військовослужбовців. За даними розвідки, вони, нехтуючи заходами безпеки, вживали спиртні напої та палили в цьому приміщенні.

Крім того, двоє військовослужбовців частини самовільно залишили передову позицію зі зброєю. Вони боялися самосуду з боку військових розвідувального підрозділу полку, спостережний пост якого вони обстріляли у стані алкогольного сп'яніння та важко поранили трьох розвідників.

"Суперечка між російськими військовими 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК переросла в збройну стрілянину, у результаті один військовослужбовець загинув та одного важко поранено", - додали у ГУР. 

Нагадаємо, раніше у ГУР повідомляли, що під Маріуполем у розташуванні "полку морпіхів ДНР" сталася стрілянина. Зокрема, у 9 окремому штурмовому мотострілецькому полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК вартовий застрелив одного та поранив іншого військовослужбовця зі складу варти.

Повʼязані теми:

Наступна публікація