Бій тривав майже 10 годин: бойовики активізувалися на ділянці фронту у Луганській області

Бій тривав майже 10 годин: бойовики активізувалися на ділянці фронту у Луганській області

У той же час російські найманці на Донбасі продовжують заважати роботі моніторингової місії ОБСЄ.

Українські військові інформують про збільшення активності бойовиків на фронті в районі Новотошківського на Луганщині. Вони зафіксували далекобійну артилерію, танки і важкі міномети.

Кажуть про постійну роботу ворожих диверсійних груп. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Так, затишшя на околицях Новотошківського перервалося раптово. Поодинокі простріли лісосмуг перетворилися на шалений бій із застосуванням великокаліберних кулеметів. Щільність бою стала настільки високою, що армійці не встигали заряджати магазини своєї зброї. Піхотинці відстрілювалися з усього, що мають. Побоюються прориву диверсійної групи бойовиків.

"Останнім часом у нас такі концерти щодня вони влаштовують. І ми змушені іноді припиняти їхню таку активність. Рідко таке буває, коли вони не працюють", - каже військовослужбовець ЗСУ "Ліфтер".

Відео Бійці ЗСУ фіксують далекобійну артилерію, важкі міномети і танки в районі Новотошківського

Ворожа активність на фронті. Про її збільшення інформують наші захисники в районі Новотошківського Луганської області. Вони зафіксували далекобійну артилерію загарбників, танки і важкі міномети. Кажуть про постійну роботу ворожих диверсійних груп.   Більше про війну на Сході України

Бійці ЗСУ фіксують далекобійну артилерію, важкі міномети і танки в районі Новотошківського

За годину бій завершився миттєво. Бійці кажуть, що це тимчасово, тому що в небі почав працювати безпілотник ОБСЄ. БПЛА годину кружляв над тамтешніми полями.

Але зі світанком бої поновилися з новою силою. На цей раз під час бою стало чутно звук важкої техніки. Обстріли із танків російських найманців на цих позиціях вже не вперше. Армійці готові до найгіршого.

Ближче до п'ятої ранку бойовики почали бити важким калібром. Паралельно працювали автоматичні гранатомети. Падали міни 120-го калібру. Бій тривав майже 10 годин. О сьомій ранку  міномети, кулемети та БМП бойовиків замовкли.

Серед українських воїнів втрат немає.

Бої на цій ділянці фронту загострилися 2 тижні тому. Саме тоді, за даними розвідки, до окупованого села Голубівське, звідки обстрілюються українські позиції, зайшли кадрові російські військові.

У той же час бойовики на Донбасі продовжують заважати роботі моніторингової місії ОБСЄ. Про це повідомляють і в самій Місії, і в штабі операції Об'єднаних сил. Майже щоденні перешкоди роботі спостереженої Місії розпочалися наприкінці березня, після запровадження карантину. Це серйозно ускладнює спостереження за зоною бойових дій, зазначають в ОБСЄ.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів