Бій тривав понад три години: бойовики щодоби обстрілюють українських бійців на Дебальцівському напрямку

Бій тривав понад три години: бойовики щодоби обстрілюють українських бійців на Дебальцівському напрямку

ТСН

Такої зухвалості українські бійці російським найманцям не пробачили.

На Донбассі на Дебальцівському напрямку щодоби відбуваються обстріли з боку російських найманців.

Щоразу, коли починає сутеніти, війна спалахує із новою силою, кажуть українські військові. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Так, серед білого дня на Світлодарській дузі, у бік українських позицій, стріляє "Валєра".

"От він там виходе один, і сам, одиночними. Ми його навіть прозвали "Валєра". Зазвичай його просто ігнорують. На одного придурка нема що реагувати", - каже військовослужбовець ЗСУ з позивним "Романович".

Та чужинець Валєра має геть кепський характер, жартують українські військові. Він дуже настирний і в бойовиків за підбурювача.

"Спочатку з автомата стріляє. Але ми мовчимо-мовчимо, поки вже там їхні кулемети вже ідуть, АГС", - пояснив "Романович".

Надвечір вівторка, 19 травня, українців на бій виманював той таки "Валєра". От тільки далі, замість кулеметів пролунали понад півдесятка потужних вибухів.

"Пристрілювали свої СПГ. Два перельота, одне попадання у бліндаж. Але все добре, постраждалих немає", - сказав військовослужбовець ЗСУ з позивним "Марадона".

СПГ - це протитанкова зброя, якою підбивають танки, пояснює військовослужбовець ЗСУ Володимир. А АГСи - станкові гранатомети.

Обстріл бойовики розпочали близько восьмої вечора і з перервами на перезаряджання. Бій, за словами військових, тривав понад три години. Кулі літали тут над головами з різних сторін.

Такої зухвалості українські бійці бойовикам не пробачили.

"Відповідно, ми також не мовчимо, показуємо, шо ми дійсно тут є і дійсно готові захищати свою Батьківщину", - сказав військовослужбовець ЗСУ з позивним "Лайн".

Українські воїни тут дуже різні: і за віком, і за військовим досвідом. Володимир на фронті шостий рік поспіль. Він запевняє, що влітку 2014-го, що навесні 2020-го - війна, не перестала бути війною.

Інших наказів, окрім, як тримати лінію фронту, нині, зізнаються військові, не отримують. Втім, запевняють, що готові до будь-якого розвитку ситуації.

На Дебальцевському напрямку не вщухають потужні обстріли

На Дебальцевському напрямку не вщухають потужні обстріли

Нагадаємо, що 19 травня збройні формування Російської Федерації 6 разів порушили режим припинення вогню, застосувавши під час цього заборонене до розміщення на лінії зіткнення озброєння.