Бійці АТО побоюються, що після розведення військ ворожі ДРГ активізуються у місцевих селах

Про рішення, ухвалене у Мінську, чули не всі на фронті.

Бійці на передовій із подивом зустріли нову домовленість про розведення військ, що напередодні було погоджено у Мінську.

Чимало бійців про те, що протягом 13 днів мають відійти на кілометр, дізнались від журналістів ТСН. Кажуть, що про такий крок не здогадувались, готувались до зими на своїх звичних позиціях.

Військові не розуміють, чому обрані саме ці три ділянки - Станиця Луганська, Золоте та Петрівське – оскільки, це досить спокійні нині зони й контактних боїв тут не ведеться.

"Бої контактні більше проходять в районі Попасної й там у Попаснянському районі. В нас контактних боїв як таких не було. Супротивна сторона тут лише намагалась провокувати нас на зворотні дії", - кажуть на ділянці фронту, де має відбутись розведення.

Загалом бійці готові виконувати будь-який наказ, але шкодують про одне – їм вдалось налагодити контакт з місцевим населенням, яке не завжди налаштоване проукраїнськи, а тепер доведеться піти з цих населених пунктів, і ворог, вчергове не дотримавшись домовленостей, може увійти в ці села.

Нагадаємо, 21 вересня в Мінську було підписано рамкове рішення Тристоронньої контактної групи про розведення сил і засобів на Донбасі. Прес-секретар представника України в контактній групі Леоніда Кучми Дарка Оліфер заявила, що була досягнута в Мінську домовленість про відвід військ і озброєння стосується трьох ділянок. Це рішення привітав голова МЗС Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр та назвав його зрушенням у Мінському процесі.

Кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська

ВідеоВійськові здивовані рішенням розвести війська на трьох ділянках фронту

Залиште свій коментар

Наступна публікація