Бійці батальйону "Айдар" дійшли до околиць Горлівки: позиції перенесли на півтора кілометри

Бійці батальйону "Айдар" дійшли до околиць Горлівки: позиції перенесли на півтора кілометри

Фото: скриншот з відео

Військові прорили окопи на окуповану територію.

У Золотому-4, де планують розвести війська, позиції військових обстріляли зі стрілецької зброї. Між тим батальйон "Айдар", замість відходити, прориває окопи на окуповану територію. Позиції перенесли на півтора кілометра, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

В окопах і під прикриттям військові опинилися у межах Горлівки. Батальйон "Айдар" отримав бойове розпорядження зайняти ці позиції ще місяць томц і весь цей час укопувалися в сувору донбаську землю.

Величезні колоди тягли іноді по кілька бійців. Титанічні зусилля перетворили порожній ліс на земляну фортецю. "Відчуваємо себе впевненіше і більш безпечно", - каже айдарівець "Злий".

Тут є буржуйка, навіть світло і розетки. "Спочатку була земляночка маленька, а тепер перетворилася на будиночок", - додає він. Хлопці копають усі по черзі. Утім, коли одні копають, то інші прикривають.

Бійці батальйону "Айдар" прокопали свої окопи до околиць окупованої Горлівки

Бійці батальйону "Айдар" прокопали свої окопи до околиць окупованої Горлівки

Батальйон зайняв ці позиції, бо загроза нападів диверсійних груп була занадто великою. "Використовують снаряди, щоб запалити сухі поля, дерева. По населених пунктах стріляють, аби підпалити будинки", - каже "Злий".

Хлопці кажуть, не мають уявлення, як це відходити назад. "Ми не повинні відходити на жоден крок на своїй землі. Це вони мають відходити подалі за Сибір, а ми – на своїй землі", - каже Тур. 

Кореспондентка ТСН Наталя Нагорна.

Повʼязані теми:

Наступна публікація