Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бійцям АТО погрожують кримінальною відповідальністю за порушення перемир'я

Військові ставляться з розумінням і дозволяють бойовикам постріляти.

Безпрецедентно суворе дотримання перемир'я на Донбасі з українського боку. За відкритий вогонь командування обіцяє притягувати бійців до відповідальності, в тому числі і кримінальної, йдеться в ТСН.12.00.

Водночас, у штабу АТО повідомляють: бойовики відкривали вогонь два десятки разів, найбільше в районі Авдіївки. Били із гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.

Позиція Зеніт, околиці Авдіївки, такої тиші як останні дні, тут просто не пам'ятають. Боєць з позивним "Лисий" пояснює, повністю без жодного пострілу ворог протримався добу, далі ще не 1 вересня, а вже знову постійно провокує кулеметом.

Нині, за інформацією журналістів ТСН, на фронті у українських армійців сувора заборона на відкриття вогню. У кожному випадку - службове розслідування й у випадку порушення притягнення до відповідальності. Командири кажуть, нині і справді повністю припинили стрільбу.

"Раніше на кожну провокацію ми відповідали, щоб накрити їхню вогняну точку , ми цього зараз не робимо, дозволяємо їм трошки погрубіянити. Якщо є певна загроза життю військовослужбовця, тоді зброя застосовується", - розповідає командир підрозділу.

До таких суворих заборон цього разу бійці ставляться дещо із розумінням. Діду 45, від війни сивий – не хоче, щоб війна зачепила дітей.

"Чого ж не розуміємо, нам же видно Донецьк, все ж на своїй землі воюємо, не десь, діти мають йти у школу спокійно", - каже боєць.

Втім як ходитимуть в школу увесь подальший рік, якщо тиша скінчиться і розпочнеться війна, а скоріш за все вже скоро так і станеться, питання відкрите.

ВідеоУкраїнське командування обіцяє карати бійців, які не дотримуються режиму шкільного перемир’я

Залиште свій коментар

Вибір редакції