Блокадники розповіли про поранення від озброєних тітушок і назвали свою причину штурму редуту

Дата публікації
Блокадники розповіли про поранення від озброєних тітушок і назвали свою причину штурму редуту

Reuters

У Штабі блокади заявили, що редут наразі укріплений додатковими підрозділами.

У Штабі блокади торгівлі з окупованим Донбасом повідомили, що станом на 16:00 редут "16-го добровольчого батальйону" деблокований.  

Крім того, зазначили, що загалом від штурму тітушок постраждало троє осіб йдеться в повідомленні Штабу у Facebook.

"Троє постраждалих захисників редуту госпіталізовані. Один з ножовим пораненням, один із черепно-мозковою травмою та ще один — із переломом ноги. Постраждалим надається медична допомога", — розповіли блокадники.

Також блокадники заявили, що штурм задумали як провокацію. Так, хтось хотів, аби блокадники дали відсіч.

"Ми вважаємо, що з дуже високою вірогідністю цей напад задумувався як провокація з метою вкликати озброєну відсіч захисників редуту і отримати "моральне" право для силового розгону "обох сторін". На користь даного припущення свідчить факт того, що напад на редут відбувався безпосередньо під час засідання кабінету міністрів, на якому міністр внутрішніх справ Аваков оголосив свою готовність до силового розгону учасників блокади", — пояснили у Штабі.

"Наразі гарнізон редуту "16 добровольчого батальйону" укріплений додатковими підрозділами Штабу блокади. У найближчий час Штаб зробить заяву про свої подальші дії", — додали блокадники.

Нагадаємо, раніше 28 лютого народний депутат Володимир Парасюк повідомив про штурм редута в селі Щербинівка, що неподалік Торецька Донецької області. Згодом у штабі повідомили про одного пораненого.

Штурм тривав приблизно в той самий час, коли в Кабміні виступав глава МВС Арсен Аваков. Він, між іншим, попросив повноважень для зняття блокади окупованого Донбасу.

Нардеп Семен Семенченко у відповідь на слова Авакова заявив таке: "Я думаю, що до моменту, коли виступав Аваков була б інформація про те, що застосували вогнепальну зброю для силового захисту, це був би чудовий привід звинуватити ветеранів, щоб звинуватити в тому, що вони стріляють в місцевих жителів і вжити заходів. Але стриманість ветеранів допомогла такого сценарію уникнути".

Гройсман заявив, що економічна блокада Донбасу загрожує Україні руйнівними наслідками

Гройсман заявив, що економічна блокада Донбасу загрожує Україні руйнівними наслідками

Наступна публікація